Nejasnost speciální nabídky boosterů Level UP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 6/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    V obchodě jsem měl k dispozici speciální nabídku "Level UP", která byla k dispozici v platební oblasti. V rámci této nabídky byly k dispozici tři balíčky se sadami boosterů na BZ a čest. Zatím co v prvním balíčku bylo uvedeno, že obsahuje:

    • 50% Booster cti na 10 hodin
    • 50% Booster zkušenosti na 10 hodin

    v dalších dvou balíčcích již bylo uvedeno kromě jiného:

    • 50% Booster cti na 24 hodin
    • 50% Booster zkušenosti na 24 hodin

    Ani v jedné nabídce nebylo specifikováno, zda se jedná o herní nebo reálný čas. Předpokládám, že se asi jednalo o reálný čas a že možná byla v prvním balíčku v popisu chyba. Jen to ale odhaduji, dalo by se upřesnit, jak to ve skutečnosti bylo?
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    pozeral som sa do obchodu ale už som tam žiadne balíčky nenašiel. Myslím že sa dá odraziť od ceny daných boostrov. Mám ale pocit že u prvého balíčku bolo 10 hodín hracieho času a u druhého 24 reálneho času. Ale budem rád ak bude mať niekto presnejšie info a doplní ho.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. TRIXT

    TRIXT User

    No, právě že cena mi nic nenapověděla. Např. kdysi balíček na tři distribuční boostery (DMG, štíty, HP) stál 20 Kč a zde byla cena navýšena o 35 Kč za 4 boostery, takže změna času u 50% boosterů se mi jevila zvláštní. Spíš mě napadlo, zda se nejedná o chybu popisu u prvního balíčku a zda by neměli příště doplnit o jaký čas se jedná. Přiložím obrázky pro posouzení:

    1. balíček:
    [​IMG]

    2. balíček:
    [​IMG]

    3.balíček:
    [​IMG]
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    no 50% boostery sú stále reálneho času, predpokladám že tak to aj ostane aj pri týchto kedže takto by si každy mohol nakúpiť 50% do nekončena ak má peniaze.

    Skúsim sa opýtať vyššie kedže to je zavádzjúce
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Takže spýtal som sa zahraničných módov, ktori mi potvrdili že 50% boostre sú reálny čas a 10% sú herný čas, tak ako to funguje zvyčajne.

    Tento problém skúsim posunúť na ďalej aby texty boli doupravené kedže je to tak trocha zavádzjúce. Netuším ako to majú napr. v angličtine ale predpokladám, že rovnako kedže pochybujem, že by niekto pri preklade len tak vynechal časť textu :)

    prilozim ti aj vyjadrenie zahranicnych moderatorov uvidime ci sa vobec s tym da nieco urobit

    image.png
     
    TRIXT a Malcolm tohle ocenili.
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie, ještě bych poukázal na to, že v 1.balíčku (viz. obrázek) byl u 50% boosterů uveden čas pouze 10 hodin. Z přiložené komunikace mi tam vznikl malý rozpor, kdy Infinity uvedl, že 50% booster je vždy v reálném čase a pak v poslední větě uvedl, že booster na 10 hodin je vždy v herním čase, což se u balíčku číslo jedna navzájem vylučuje. Předpokládám tedy, že u balíčku číslo jedna by mělo asi být správně uvedeno 24 hodin a ne 10 hodin.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    On se vyjadřoval k tomu obrázku, který mu poslal, tam byl 10 hod ty obyčejné 10%.
    Já bych řekl že to je chyba a bylo to 50% 24 hodin ten elvnej balíček, s tím že u dražšího sis mohl koupit za peníze i ty ostatní boostery s tím že je to elvnější bež za urko a v posledním za 29 korun i slevák.

    Jinak díky, taky jsem tu otázku řešil :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Poslal som tam len 1 obrázok, takže uszudzujem, že preto to takto povedal.

    Osobne si myslím, že aj keď je len 10h na 50% booster stále platí reálnych 10h a nemusí byť stále 24h ako to hovoril Infinity.

    3 balíčky sú lebo v každom sú iné časy, najlacnejší ma len 10h, ak niekto vie že bude hrať viac kúpi si ten drahší kde je ich viac s viac hodinami plus tam je aj napríklad zľavák.
     
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj k této speciální nabídce mám také pár dotazů (protože jsem si jí včera nevšimnul, resp. jsem ji ještě nikdy v nabídce neviděl).
    Byla to plošná nabídka, měli ji všichni hráči na všech serverech ? (jsem na CZ3).

    Nebo ji dostal jen někdo, náhodně ?
    Pokud byla pro všechny, od kolika hodin byla aktivní a kdy nabídka skončila ?
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mamina71 bude ti musieť poradit nejaký spoluhráč kto si ju všimol, ja som nemal čas posledné týždňe moc hrať takže neviem ti povedať. Ale predpokladám, že to bolá hromadná akcia niečo ako napr je na Boostre na dmg, štít a životy obyčajné a distribučné za 0.99centov na 10h
     
  11. Bola to plošna ponuka. Ja som si ju všimol hneď po polnoci a trvala len jeden deň. A myslím že pre toho komu ide o česť a ma peniaze tak to bola luxusna ponuka keďže teraz môže mať 70% aj mesiace.
     
    Mamina71 a Jessie tohle ocenili.
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ponuka je plosna. A 50% boostre su len v realnom case. Podla mna tam zavadzajuce nic nie je.

    50tky idu vzdy len v realnom, v hracom case nepojdu pretoze by sa hrac nemusel prihlasit a len cakal na double brany......

    Cize 50tka ma xxx hodin realneho casu
    BO1 a BO2 xxx hodin hracieho
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Bylo by vše jasnější, kdyby uváděli slovíčko reálný a hrací. Bez těchto slovíček je nabídka zavádějící a to zvláště u prvního balíčku, kdy žádný booster na deset hodin do této chvíle nebyl v raálném čase. ;)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Ale 50% boostre su nastavene na realny cas. Je to sice nova ponuka, no boostre su stale rovnake. Nemozes mat 1 booster 50% cti co pobezi v realnom case a zrazu dalsi uplne rovnaky 50% cti co pobezi v hracom.

    Nepozeraj na cas, pozeraj na to aky je to druh boostru. 5 hodin, 10 hodin, 100 hodin, 1000 hodin, to je jedno, proste to pobezi v reale vzdy ak ide o 50tku. 2 hod. booster z npc je napr. tiez rovnaky druh ako 10 hod. BO1.
     
    Malcolm tohle ocenil(a).
  15. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Právě že vzhledem k tomu, že se jedná o novou nabídku, je možné cokoliv. Proto je potřeba upozornit na nepřesnost popisu. Osobně s tebou souhlasím, že 50% booster je v reálném čase, ale na rozdíl od tebe si myslím, že je v popisu prvního balíčku je chyba a booster měl být na 24 hodin.
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    TeĎ co napsal Orome mě přesvědčilo, to je clekem logické. :)
    Kdyby někdo měl tolik 50% v hracím čase a pak byla nabídka na reálný, jak by se to sčítalo? To sedí. :) Musí to být reálný. Jen těch 10 hodin byla asi chyba a je to 24, s tím že ty dražší mají navíc ty obyč boostry a ten poslední slevák.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Badmaniak: Teď jsem na TS mluvil s člověkem, který testoval 1. balíček a skutečně to bylo jen na 10 hodin reálného času. Takže chyba v popisu nebyla, jen by to chtělo doplnit slovíčka "reálného času".
     
  18. Mamina71

    Mamina71 User

    †яOssΞ†® - hmm, díky za informaci.
    Jak píšeš "pre toho komu ide o česť a ma peniaze tak to bola luxusna ponuka keďže teraz môže mať 70% aj mesiace" tak naprosto souhlasím.
    No škoda že jsem si nevšimnul když byla aktivní, protože bych určitě zainvestoval a nějaký balíček resp. balíčky bych pořídil.
    Tak snad příště, i když jak jsem psal, takovouto nabídku jsem tu na DO dosud nepotkal a je to asi o štěstí...
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Jedna sa o novu paymentovu ponuku ale nie o zmenu zakladnej vlastnosti boostrov. Je to len dalsi sposob ako si zaobstarat 50% booster, tie su stale rovnake a hraci vedia ako funguju.

    Mnoho veci ma rozne kombinovane paymentove ponuky, no vsetky funguju rovnako.

    Mamina71 Tak ponuka sa urcite bude opakovat. Rovnako ako sa pravidelne opakuju balicky BO2 boostrov a podobne. Treba si len pockat a sledovat obchod.

    Kazdopadne podla mna by tie boostre mali mat nejaky limit, pretoze ak niekto zainvestuje, moze to mat aj na pol roka nonstop a to je uz dost prehnane podla mna.
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Obávám se, že u těchto nabídek jde jen o jedno, vytáhnout co nejvíce peněz z kapes hráčů, takže žádná velká omezení bych nečekal. Osobně si myslím, že tyto a podobné nabídky někdy až příliš rozevírají nůžky mezi těmi, co jsou ochotní investovat a mezi těmi co naopak tolik investovat nehodlají.
     
    Mamina71 a Brouk666 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.