Nejde chat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FIGHTER-(eic)1, 26/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám takový problém. Vždy když najedu do hry napíše mě to spojení se serverem bylo přerušeno a chat nenajede a ani v tom okně není nic napsáno. Co krom vymazaní cache atd. pro to můžu udělat?
     
  2. Na fóru je takové okénko s lupou. Zadáš chat a odpověď se brzo dozvíš :D. Už je to několikáté nově založené téma, bez pokusu cokoli hledat.
     
    Borat tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

  4. děkuju, teďkom jsem ještě vyzkoušel napojit se přes souseda a chat jel, ale při přihlášení k vlastnímu internetu ne. Je možné že jsem dostal IP ban? jak to můžu poznat díky.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ako ti poradil kolega vyššie. Napíšeš na podporu aj svoju IP adresu. :)
     
  6. Založil jsem příspěvek ve stejný, čas jako kolega, proto jsem se na to ptal, protože jsem ho ještě neviděl. Napsal jsem na forum a tam mi to odblokovali a chat mi už jede. Děkuji můžete uzavřít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Považujem za vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.