Nejde mi dark

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»ToMካ«_18l-v-l, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den ,když chci zeotata jestli ji chyba u mě ,nebo u vás ,protože když chci zapnout Dark ,tak mi to napíše stránka nedostuná ,dělá mi to sice jen ubčas už od včerejša ale někdy to nejde i 30 min
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  2. Korben

    Korben User

  3. Zkus restartovat router, taky se mi to stalo.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

  5. moc děkuji za odpovědi ale uá enchápu to,že mi nejde jen darkorbit ostatní hry mi jdou
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    »»ToMካ«_18l-v-l treba si prečítať odkaz od kolegu či spoluhráča. Ono iné hry majú vo vyrovnávacej pamäti iné dáta, vôbec to nemôžeš odvodzovať, že jedna ide tak by mala aj druhá, to tak nie je :)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    freefre, musim uznat ze bujna fantazie ti nechybi, bajis tu pekne :rolleyes: V BP urcite bude sedet zamestnanec ktery ceka s rukou na tlacitku az se prihlasis aby ti zapnul zpomaleni hry a lagy.. Zamysli se trosku nad tim co pises. ;)
    Bez vysledku testu radeji o problemech nic nepis.
     
  8. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj, nestahujes nejakou hru ? mohlo by se ti spomalit pripojeni kvuli stahovani a hra se ti muze nacitat i 10 minut ... taky se mi to stalo
     
  9. Aaadio

    Aaadio User

    stejný problém už tak 2-3 den .. chyba někde na serveru nebo na cestě k serveru .. jen u hlavní nabídky, někde bude problém, bude se muset počkat až s tím někdo něco udělá ;)
     
  10. Korben

    Korben User

    Ja tu nikde nevidím požadované výsledky testov od autora téma.


    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.