Nejde mi lišta munície

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gunner79991, 4/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím nefunguje mi lišta munície , lebo dnes som nemohol klávesami 1,....9,0 strieľať, chcem sa spýtať, že či už tu takýto problém bol alebo alebo som sám . Tu mám klávesy k munícií http://prnt.sc/ce4onf (klávesnica ide normálne). Toto neni asi správna sekcia tak to keď tak LOCKnite ale ak by bol niekto ochotný poradiť alebo sa mi nato pozrieť bol by som rád. Ďakujem ID 96299189
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj Gunner79991,

    Pre tentokrát ti tému presuniem do spravnej sekcie keďže tu sa rieši chat, ale ty mi sľúbiš, že si preštuduješ Jak správně přispívat na forum aby si nabudúce vedel kam dávať svoje témy.

    Tak a teraz k problému. Skús použiť CCleaner, ďalej si vymaž v nastaveniach skratky lišty a nahoď si ich manuálne. Ak to nepomôže tak skús pozrieť na aký jazyk máš nastavenú klavesnicu aj keď neviem či to ma na to vplyv.
     
  3. Borate ocenil jsem ti tvoji odpoved .čtu te tu porad a ani v jednom pripade jsi nikoho neodbyl naopak pomuzes poradís atd.Jen tak dal chlape jinak se omlouvam ze jsem píšu ale tohle jsem musel okomentovat;)
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Gunner79991 Cize len 1 lista? premium nemas hej?

    Tusim ked skonci premium a tebe ostane zakliknute v nastaveniach Pouzit klavesove skratky pre sekundarnu listy, vtedy ako keby nesli klavesy. Odklikni to a malo by to fungovat.
     
  5. Resetol som nastavenia a všetko ide ako má, vďaka za rady, môžete lock
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Gunner79991 To sme radi, obcas staci len cleaner, reset a problem zmizne.

    Vyriesene, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.