Nejde mi na do na učte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem fabko909090, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám problem so svojim učtom ,tento som si vytvoril aby som vam mohol dat vediet.Ked mi nacita stranku darkorbitu tak sa idem prihlasit a ked dam potvrdit tak mi vyskoci zasa to iste okno kde sa mam pryhlasit,
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    fabko909090: Dej sem svůj nick ve hře a server (raději i ID), je možné, že jsi dostal ban. Také je možné, že ti někdo účet zcizil. Pokud chodíš někam na TS, můžeš požádat kolegy, aby na tvůj účet koukli. I tak se dá zjistit, co se s účtem děje.
     
  3. meno v hre;ONE-killling-) server globalna europa 7 id nemam ale mozem dat id od niakej platby ak to bude mozne
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    fabko909090: Podle mě je účet "ONE-killling-)" zablokován z důvodu nějakého porušení pravidel. Počkej, až se zde objeví admin, pravděpodobně tě ale pošle na podporu. Tam budeš potřebovat svoje ID nebo BIG, takže jdi hledat, zda ho nemáš na nějakém obrázku či jsi nepsal např. do tématu počet získaných havoků apod. ID sem můžeš napsat, ale BIG na fórum nikdy nepiš.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    fabko909090 problem s prihlasenim na ucet res na podpore hry, ale musis tam uvest bud ID nebo BIG cislo uctu o ktery se jedna.
     
  6. Korben

    Korben User

    fabko909090 Nehnevaj sa na mňa, ale za tvoj vulgárny výrok na adresu moderátorky, nie som ochotný ti tvoje ID vyhľadávať. Ak nevieš ID , tak na podpore hry môžeš zadať BIG číslo. Ak nevieš ani to, tak si pomôž ako chceš.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.