Nejde mi nalogovat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Protector|OF|Lolix, 29/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj od rána mi nejde nalogovat na mapu.
    ID 163242982
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    aký server ?
     
  3. Cz1
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Možno niečo robia,cca pred hodinou bol reštart.Toto si skúšal ? Technicke dotazy-FAQ - Co dělat když mi nejde hra?
     
  5. Zkoušel nepomáhá
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    V tom prípade musíš počkať,či nebudú aj iné hlásenia od hráčov.Moderátory to preveria a poradia Ti ako dalej.Cez to všetko to sem tam skúšaj znovu,možno to bude čoskoro v pohode
     
  7. Altlantis

    Altlantis User

    Já se na CZ1 teď nalogoval bez problémů.. Zkus si přečistit pc CCleanerem a přihlásit se znova... Pokud to nepůjde tak to zkus zase za delší dobu
     
  8. sufuzky

    sufuzky User

    Mne zas od rána nejde chat, píše spojenie zo serverom prerušené (ale nie v chate ale v logu)... chat zostane len zčiernutý.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Protector|OF|Lolix prečisti počítač, prehliadač, prípadne skús iný prehliadač. Aktualizuj Flash/Javu.

    sufuzky to isté čo som radi teraz o riadok vyššie, ak ti tam bude písať "Spojení se serverem prerušeno" tak je potrebné poslať na podporu IP adresu
     
  10. [flav]

    [flav] User

    mna bi len zauimalo kedity ktori zneuzivaju bug na formaciach budu potrestany asi nigdi ze neviem nieco sa opravi druhe 1000x pokazy prepacte ze prispievam sem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.