Nejde mi poslat seprom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim mam problem myslim že to tady už jednou bylo už 3 krat jsem si poslal do lode 500 sepromu piše mi to že je do odeslane ale v lodi nikdy nic nemam
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús si premazať cache prehliadača a skús poslať menej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Karlosray

    Karlosray User

    jde mi poslat vše ale jen ten seprom mi nejde dneska třeba jsem si ho poslal 500 společne s 500 promeria promerium přišlo do lode ale seprom ne ,ted jsem tak zkoušel poslat 20 sepromu a nic piše mi to že je to odeslane ale seprom nikde, sepromu mam plno
     
  4. Warden

    Warden User

    Karlosray: Prosím, můžeš sem hodit obrázek tvého Skylabu a pak obrázek toho co posíláš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Karlosray

    Karlosray User

    pošlu ted jsem zničil hrače a vypadl znej i seprom vezmu ho lodi piše mi to že jsem vzal 1 seprom a ostatni veci ale v lodi jedinyho seproma nemam
     
  6. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Karlosray

    Karlosray User

    to nemam kdyby jo nešlo by mi poslat žadny veci ze skylabu me nejde jenom seprom vezmu ho třeba na mape a piše mi to že jsem ho vzal s cargo boxu a kouknu a nic nemam nevim kde je chyba ja napiši na podporu hry třeba se mi nato podívaji
     
  8. Warden

    Warden User

    Karlosray: Pokud bys měl lasery a rakety již vybaveny sepromem, určitě by se ti tam nehodilo promerium. To by ti zůstalo v lodi a seprom by se ti jakoby ztratil, protože by se připsal například do laserů. Zkontroloval sis vybavení obou konfigurací?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Karlosray

    Karlosray User

    ja mam seprom akorat v raketach a vždy když se přihlasim na mapu tak dam 10 sepromu do rychlosti a obrany
     
  10. Warden

    Warden User

    Karlosray: A kolik sepromu máš v raketách? Zkoušel jsi se dívat do konfigurací lodě, přes kterou posíláš seprom (máš ji aktivní, když ti dojde), zda tam není zmíněné CPU? Kontroloval jsi, kolik raket máš pod sepromem před tím, než ti dojde seprom do lodi a kolik potom?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Karlosray

    Karlosray User

    je jedno kolik mam sepromu v raketach mam tak tak pres 18 000 sepromu jinak zadne cpu nemam v konfiguracich na tohle je mi to uz jedno tak si budu posilat jen promerium je mi to uz jedno
     
  12. Warden

    Warden User

    Karlosray: Poslední dotaz. Kolik sepromu máš ve skylabu? Můžeš sem vložit obrázek tvého skylabu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Karlosray

    Karlosray User

    promin mam to vyfocene ale nevim jak to sem dat ty fotky
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Warden tohle ocenil(a).
  15. Karlosray

    Karlosray User

  16. Karlosray

    Karlosray User

  17. Karlosray

    Karlosray User

    zde je ten skylab a ješte ty veci co mam v konfiguracich
     
  18. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    V doplnkoch šiesty doplnok z ľava nie je náhodou laboratórne CPU-2? Auto vylepšenie rakiet? To množstvo vylepšených rakiet by tomu nasvedčovalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    (GRIBAR) šiesty z prava. Karlosray stačí, že ten doplnok šiesty z prava si dáš preč a je po probléme alebo stačí v nastaveniach na hre vypnúť automatické vylesovanie veci pomocou CPU.

    A to CPU vyber z oboch konfigurácii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Nech počítam jak počítam mne vychádza šiesty z ľava. Ten svetly medzi tmavými.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.