Nejde mi spustiť hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DarkSlyman, 20/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkSlyman

    DarkSlyman User

    Mám problém zo spustením hry ... keď kliknem na zelené tlačidlo spustenia hry ukáže mi tam tabuľku aby som počkal nech sa vytvori spojenie lenže ja som to nechal bežať skoro hodinu a nič sa nestalo .. účet ako taký mi normálne funguje dajú sa spustiť položky ako aukcia a obchod ale nefunguje mi samotná hra ... mohol by mi niekto pomôcť?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Zkousel jsi to vicekrat? Zkousel si jiny prohlizec? CCleaner? obcas pomuze... ;)

    Anebo to muze byt chyba u BP a ne u tebe. Nekomu nejde vubec se prihlasit, na serverech nejde chat atd. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. mě to taky nejde vůbec už 3 hodiny
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ani jeden jste nenapsali server, na kterem hrajete.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. globalní Evropa 1 zkoušel jsem i jiný prohlížeče i jinej učet ale nic
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Na GE1 je nejaky problem, uz se to zde na foru dnes resilo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. a kde hledal jsem ale nic jsem nenašel
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Septarzx

    Septarzx User

    cz1 nefunguje chat ked sme už pri tom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. jenom že někomu to jde a někomu ne od nás z klanu to jde asi tak 20% lidem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Marcuko

    Marcuko User

    Dobrý večer, chcel by som sa opýtať že či bude aj nejaká kompenzácia za to že som si dlho šporil U na to aby som vyklikal Zetu na double brány a teraz máte technické problémy so serverom? [GE1]
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Na GE1 jsou technické problémy už přes rok. Chvíli byl klid, kdy lagovaly jen hadesky, ted se to ale asi vrací zpátky, kdy se člověk nebude moct ani přihlásit. Za tu dobu nikdy promrhané bostery, slevy..nic z toho nevracely, takže určitě to nebude jiné i teď. Kdo hraje na GE1 delší dobu, ví, že se to nevyplatí kupovat, když se to nedá využít..BP asi doufá, že tenhle problém vyřeší sloučení serverů..Hold musíme doufat s nimi :-D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. hraju na GE1 přes 3 roky a nikdy jsem neměl problémy že by se nedalo až přihlásit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. viper63

    viper63 User

    Hraji na GE1 skoro od jeho začátku, ale v posledí dobe je jeden problém za druhým.
     
    bhagira22, -baghira2- a coobajznicek tohle ocenili.
  14. Chuck

    Chuck Guest

  15. DarkSlyman

    DarkSlyman User

    lenže ja hrám na GE4 a ostatným hráčom server ide len mne sa to nechce načítať ... keby je to banom tak by mi BP poslal volakú správu či ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. DarkSlyman

    DarkSlyman User

    a ano skúsil som aj iný prehliadač aj viac krát to spustiť
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. DarkSlyman

    DarkSlyman User

    teraz som to skúšal a cez rovnaký účet mi iný server ide takže mam napísať na podporu alebo čo?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. GE1 totálne zalagovaný NEHRATELNÉ.......pár mesiacov to bolo relatívne dobré a zase je to v keli tak ako minulý rok.....
     
  19. opravte GE1 lebo je tak zalogovaná že nejde a neda sa to ani poriadne hrať opravte to a aj demaner aby bol celý deň a nie len polku
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.