nejde mi ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kámen!zde!, 6/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ked sa prihlasim na ucet tak mi naskoci zas iba stranka DO som sa dival ci na nom neni ban ale ukazuje ze je neaktivny a neda sa mi nan prihlasit som pisal aj na podporu mi napisali ze ucet z ktereho pisete je na serveru GE3 ve stavu neuzivani. Staci se na uvedeny ucet prihlasit pomoci spravnych udaju a budete moci dal pokracovat ve hre. tak som dal zabudnute heslo dal som nove heslo to som napisal a nejde aj tak
     
  2. Logan

    Logan User

    Toto nema s touto temou nic spolocne

    Inac pre autora zadavas spravne napisane prihlasovacie meno aj heslo?
     
  3. Korben

    Korben User

    kámen!zde! Vieš ID účtu. Pozeráš správny email ?
     
  4. ID neviem
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade ti asi nebudeme vedieť pomôcť. Vieš aspoň BIG číslo? Nepíš ho sem, len sa pýtam, či ho vieš.
     
  6. Korben

    Korben User

    Ako že nevieš ? Keď si písal na podporu hry , tak tam si musel uviesť ID účtu. Prípadne nepísal si niekde na starom fóre kde si uviedol ID ? Napríklad súťaž alebo žiadosti o unban ? Nemáš v PC obrázok účtu kde by si videl ID účtu ?
    Treba hľadať.
     
  7. nemám nic iba heslo a meno od toho uctu :(
     
  8. Korben

    Korben User

    Ak máš heslo a nick, tak by si sa tam mal dostať. Napíš sem aspoň presný nick a server.
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Nějak mi to smrdí...pokud se nemužeš dostat na učet i když máš,,nick i heslo,, tak se dá poslat zapomenuté na email..na email kde máš učet registrovaný ti přijde heslo i jméno zároveň..takže buď máš špatný email,nick,heslo nebo učet parkuje v jiným hangáru.:D...
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: to, že si poslal zapomenuté heslo psal již v prvním příspěvku a i když ho zadal, nepřihlásil se.
     
  11. prihlasovacie meno toho uctu je ♣√ΛGΛßUNT♣$vĸ17_MMO

    a meno v hre je »ΠΞZMΔЯ«

    server Globálna Europa 3
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    kámen!zde! nepíš tu multiposty ale používaj tlačítko zmeniť.
     
  13. Korben

    Korben User

    kámen!zde!
    Pamätáš sa kedy si bol naposledy na účte ? Po odoslaní žiadosti na heslo, ti potvrdí odoslanie ? Pozeráš dobrý email ?
     
  14. nebol som tam uz dost duho a email pozeram dobrý
     
  15. Korben

    Korben User

    Napíš mi sem len koncovku emailu na ktorý pozeráš a čo to znamená dlho ? Akú dobu asi ? Nemáš náhodou odkaz na svoj profil pilota ?
     
    Naposledy upraveno: 7/7/14
  16. Korben

    Korben User

    To u akého poskytovateľa máš email .
     
    Naposledy upraveno: 7/7/14
  17. pobox.sk
     
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, ban na účet si rieš na podpore hry.

    kámen!zde! V tom prípade by ti mali údaje prísť na email. Skús ešte napísať na podporu hry a požiadaj ich o kontrolu či sa tvoj email nenachádza na Black liste.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.