Oznámení Nejde mi vyrobiť LF4

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by ••†GHØSTΣR†••, Feb 19, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. https://prntscr.com/igy8ko

    Zdravím :) Prosím Vás neviem či už som slepý alebo čo ale prečo mi nejde vyrobiť LF4 keď všetky veci na ňu mám? :D Dúfam že som si všetko dobre pozrel a nepíšem somarinu práve teraz xD
     
  2. Arya

    Arya User

    ••†GHØSTΣR†•• V červeně zakroužkovaným je posouvací lišta. Tak ji myškou posuň a uvidíš, že ti chybí LF4 nebo logdisky ;)

    [​IMG]
     
    -baghira2- likes this.
  3. Aha xD Ja som to hovoril že som slepý :D okej mám málo logdiskov :D
    Dobre ďakujem ;)
     
  4. Arya

    Arya User

    ••†GHØSTΣR†••: To se stane, někdy přehlédneme i jasné věci ;)
    Není za co, přeji mnoho úspěchů ve hře :)

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.