Nejde nalogovat na hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M*A*S*H-_-SVK1, 11/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borat

    Borat User

    MuadDib85[CZ] ono ide o to, že mapy na ge1 nejako nefunguju. Jedine kde to mne išlo prehodiť hráčov aby sa mohli odhlásiť bola 1-1, 2-1, 3-1.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. No já normálně lítám na 1-8, tam to funguje normálně, ale při pokusu mapu opustit se seknu. Ani jsem nevěděl, jaká je to zábava, střílet streunery:D
    A obdivuji tě, Borate, že i takhle brzo ráno reaguješ, i když o tom nevíš o moc víc než my. Díky
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. kapr90

    kapr90 User

    už to nefunguje od včera a nic s tím soudruzi nedělají
     
  4. kapr90 - byl víkend, to neopraví nikdo, dnes se na to podívají, pokud se to povede, spraví to. Pokud ne, bude to později. Ty jsi si ještě nezvykl, že co se vleče, neuteče?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jaritko

    jaritko User

    Ja len nechápem, že ak raz ponúkajú nonstop službu, v danom prípade hru, nemajú zabezpečenú aj akúsi pohotovosť pre prípad poruchy. Je to ako keby sa v piatok večer pokazilo niečo napr. v elektrárni a do pondelka by bola celá oblasť bez prúdu lebo je víkend a oni majú voľno. Prípadne ak nevedia zabezpečiť ľudí na víkend, čo tak proste v piatok o 16:00 vypnúť servery a zapnúť ich v pondelok ráno az si vypijú kávičku a začnú sa venovat robote.
     
  6. Scofield96

    Scofield96 User

    Bude 9 hodin, dejme tomu ze chodí do práce na 7-7:30... do teď zadne vyjádření nebo fix.. toto já udělat v práci ze behem 2 hodin neoznámim, nebo neodstranim poruchu měl bych hodně co vysvetlovat...škoda že taky nemuzu spustit 3 dny po sobě helix a nic neresit v práci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Zdravím, mám ten stejný problém, okno otevřené a hra se nechce načíst. Stále už 2 den.
    ID: 166269654
    Server: Globální evropa 1
     
  8. Borat

    Borat User

    Scofield96 tak to asi potom nevieš o ich pracovnej dobe nič.
     
  9. Scofield96

    Scofield96 User

    jsem rád že nas podpora vytahovala ze zety atd..ale jak rikas.. nevim o jejich pracovni době nic.. ale rád bych po 3 dnech věděl kdy ta hra normalne pojede :) preji hezky den
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. No já se dostal na 1-6 a funguje to v pohodě, akorát se nedostanu jinam než na 1-8. Jinak normál:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. .INRI.

    .INRI. User

    Zdravím, mám ten stejný problém, okno otevřené a hra se nechce načíst. Stále už 3 dni . ID: 4879526 Server: Globální evropa .
     
  12. .INRI.

    .INRI. User

    ID:4879526 Zdravím tak stále nic se neděje,nechce se načíst stále už 4 den. Globální evropa.
     
  13. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    .INRI., Urob si trasovanie odozvy na server GE1. Ja som sa v pohode nalogoval, aj na slabšom pripojení.
     
  14. Dneska od rána to funguje zase všechno. Zatím žádné ofiko vyjádření.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    MuadDib85[CZ] raz možno dôjde :D Včera nám došlo jedno ohľadom GE1, ale bolo tam len napísané, že o probléme už vedia a riešia to... A pokiaľ to už ide tak to som len rád :)
     
  16. zkoušel jsem skočit do brány s.Globální evropa GG Zeta1 a nic. Tak zkoušim nově nahrát mapu a nic... a dnes úterý 15:00 a pořád nic-Nenaváže se spojení !!!

    Prosim admina -restartnout mne na základnu


    Stále nic -nevytvoří se mne spojení do hry 22 hodin 20 minut
    Napsal jsem na osvícenou podporu -tak doufám,že mne to nebude blokovat
    MMOOOO :-D
     
    Naposledy upraveno: 15/6/17
  17. No brány bych asi nedělal, ale vypadá to, že, aspoň mě, GE1 funguje
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Karlosray

    Karlosray User

    me funguje už vše i brany ted zrovna delam betu jsem na globalce díky za opravu
     
  19. Huehuehuh

    Huehuehuh User

    Brána Zeta je stále ovšem nefunkční...
     
  20. .INRI.

    .INRI. User

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.