Chyby Nejde nalogovať

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sufuzky, 27/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sufuzky

    sufuzky User

    Dobrý den, pred ca. 20 minutami som pukol v kuiper bráne dal som opravu a laglo sa mi čakal som kým sa mi to opraví minutu a nič tak som relogol. Po relogu som dal štart a stále píše načíta sa a točí sa to dokola. Skúšal som to na inom pc a mobile a všade to isté. Prečistil som pc aktualizoval prehiadač aj flash a stále nič, tak som sa došiel spýtať čo mám robiť.
    27.05.2016 - 16:36[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    27.05.2016 - 16:35[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Streuner Soldier.
    Mal by som byť na základni teda, shcválne som skúsil zmeniť lod cez ten nový hangar a píše že sa nenáchadzam na základni.
    EDIT: skúsil som lognút na druhom účte tam to ide lognúť.
    Obávam sa že budem niekde zaseknutý.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  2. Myslím že tu ti nemajú ako pomôcť, napíš na podporu a vytiahnu ťa.
     
  3. sufuzky

    sufuzky User

    Napísal som teda na podporu. Zvikne mi chodiť ked tam píšem potvrdenie tento krát mi to neprišlo mám na mysli:Děkujeme, že jste kontaktovali zákaznickou podporu společnosti Bigpoint... Tak som napísal ešte raz lebo nebol som si istý či to teda poslalo a zas nič neprišlo dúfam že teda je všetko v poriadku.
     
  4. Taky se mi to stalo.. =o))).. Napsal jsem na podporu, tak uvidíme.. Už ti na to odepsali?
     
  5. sufuzky

    sufuzky User

    Takže áno odpísali, problém sa snažia riešiť. ;-)
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďalšia kounikácia s podporou, považujem za vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.