Nejde sa mi odhlasit

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Ħũŗĕį, Nov 13, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň ja a pár dalsích mame problem ohladne odhlasovania a teleportovania nejde sa mi relognut stale to pise odhlasovanie nieje mozne. Už som ale fakt vytoceny z toho co BP stvara nech radsej opravuju chyby a nie davat akcie. Neviee mi nejako poradit ? dakujem

    https://ctrlv.cz/l8Fu
     
    -baghira2- likes this.
  2. Warden

    Warden User

    Ħũŗĕ: Došlo k chybě na serverech (týká se všech serverů). Chyba byla vyřešena a již by mělo vše fungovat.
     
    -baghira2- likes this.
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    stale mi to nejde
     
    -baghira2- likes this.
  4. Warden

    Warden User

    Prosím zavří prohlížeč a zkus to včetně přihlášení znovu.
     
    -baghira2- likes this.
  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    urobil som to tak 4x a nic sa nestalo aj pocitac som restartoval a nic
     
    -baghira2- likes this.
  6. Warden

    Warden User

    Zkusím zjistit více. Ty můžeš zatím zkusit pročistit PC a případně otestovat jiný prohlížeč.
     
    -baghira2- likes this.
  7. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    uz mi to ide vybral som bateriu z pocitaca a dal naspet
     
    -baghira2- likes this.
  8. Warden

    Warden User

    Tím by to nemělo být. ;) Na globálkách problémy přetrvávaly déle a já si nevšiml, že nehraješ na českých serverech.
     
    -baghira2- likes this.
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Aha Dakujem a bude zato nejaká kompenzácia ? lebo cca 25 min bostrov sa mi minulo
     
    Last edited: Nov 13, 2017
    -baghira2- likes this.
  10. Warden

    Warden User

    Netuším, zda bude kompenzace. Kompenzaci dávali spíše v případě výpadků o víkendu. Nepočítej s ní, ale pokud bude, mile tě překvapí. ;)

    Jen na okraj, 25 minut není dle VOP žádný problém.

    Máš k tomu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- likes this.
  11. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    nie dakujem mozes lock
     
    -baghira2- likes this.
  12. Warden

    Warden User

    Ok, tak ať se ti daří.

    Vyřešeno.

    LOCK
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.