nejde sa mi prihlasit na ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SCAT09, 26/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SCAT09

    SCAT09 User

    bol som na testovacom serveri za moj ucet _-G-Force-_ ked skoncil na druhy den som prisiel napisem meno heslo a neprihlasi ma naskoci link int5atd. a neprihlasi ma
    pomozte
     
  2. Korben

    Korben User

    SCAT09 Ty si sa neprehlásil na svoj server , ked si skončil na testovacom ? Napíš si na podporu hry a požiadaj o prehodenie na svoj server, nezabudni napísať svoje ID účtu.
     
  3. Naposledy upraveno: 26/7/14
  4. Z toho linku se nic nedozvis :rolleyes: Pokud autor nevi ID, at sem hodi odkaz na profil z jednoho ze serveru na kterem hraje.
     
  5. SCAT09

    SCAT09 User

    mam id transakcie : 445230384
     
  6. Potrebujes ID uctu z jednoho ze serveru na kterem hrajes. Tohle smaz. Pokud najdes profil pilota toho sveho uctu, zobraz si zdrojovy kod, dej ctrl+f (vyhledavani) a napis tam bud ID nebo UID. Mozna budes muset trosku hledat. Nasel bych ti ho sam, ale jsem na mobilu, takze se ke zdrojaku nedostanu, navic mi ten link hazi login error. :rolleyes: Nebo se podivej do starych mailu kde jsi komunikoval s podporou, nebo pokud jsi resil ban na chat, jiny technicky problem tu na foru, atp. Jakmile To ID budes mit, napis na podporu, jak uz psal Korben.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/14
  7. Korben

    Korben User

    SCAT09 Ty nemáš ban na účet , tak si nájdi svoj profil pilota , alebo požiadaj spoluhráčov nech ti ho vyhľadajú.
     
  8. SCAT09

    SCAT09 User

    -_-Nitrix-_- ho napisal hore to som teraz na druhom ucte _-G-Force-_ mi nejde
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Vzhledem tomu, že se nejedná o ban, mohu ti tvé ID napsat. Je to: 75329699
     
  10. SCAT09

    SCAT09 User

    dakujem
     
  11. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ID úspěšně nalezeno a hráč byl předán do rukou podpory :) Uzamykám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.