Nejde sa prihlásiť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem IQdenis, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. IQdenis

    IQdenis User

    Dobrý deň, dnes (22.8) som si len tak lietal a zrazu sa mi vipol PC, lebo bol prehriaty. Tak som zapol zase PC, že sa prihlásim no vyskočilo mi "Nebolo nájdené žiadne konto s takouto kombináciou užívateľského mena a hesla". Tak som skúsil aj zabudnuté heslo, neprišiel mi mail. Napísal som na podporu, oni že potrebujú ID/BIG. Ako mám zistit ID ked sa mi nejde prihlásit -.-. Ďakujem za pomoc..
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    víš alespoň server a jméno ve hře?
     
  3. IQdenis

    IQdenis User

    Viem.. Viem všetko o účte :)
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    a podělíš se? :) podle toho se id dá zjistit. btw. nesnažíš se přihlásit s nickem který máš ve hře? přihlašovací může být jiný
     
  5. IQdenis

    IQdenis User

    Nene .. Meno: «SNC»♣GoldMan♣«SNC»
    GE 6 ..
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    na ge6 mi to takový účet nenašlo.
     
  7. IQdenis

    IQdenis User

    Int13 je ge6, či?
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    ano, int13 je ge6
     
  9. IQdenis

    IQdenis User

    No tak.. Určite tam musí byt také meno.. ráno som hral..
    ------
    Ked som sa skúšal registrovat na to isté meno, napísalo mi to, že také meno už je...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/14
  10. Korben

    Korben User

    To je presný nick ktorý máš v hre ? Teda zobrazený na hernej mape.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. IQdenis

    IQdenis User

    To je nick, ktorým sa prihlasujem. Ale keď hrajem mám iný nick..
     
  12. lily♥

    lily♥ User

    Dobrý deň.Môžem sa pridať ?mám problém tiež sa týka prihlasovania..nedá sa mi prihlásiť na účet..pozreli by ste sa mi nato? moje ID 805 29 621 a meno..nick v hre τђøя•ιѕ•вλск»ωαŗ« ......je to GE7 vďaka
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    IQdenis no tak to musíš dodať ten, ktorý máš na mape.

    Inak ID by mal mať každý zapísané, ako vidíš tvoj spoluhráč vie ID aj keď sa na účet nedostane. BIG máš v SMS-ke ak si niekedy kupoval urídium.
     
  14. IQdenis

    IQdenis User

    SMSky sú už vymazané
    A ten ktorý je na mape neviem presne, nejaké znaky a GanjaMan a zase nejaké znaky
    †GanjaMan† ale pred tým aj za tým nejaký znak/2 znaky
     
    Naposledy upraveno: 22/8/14
  15. Zafod

    Zafod User

    Zvláštní, když někdo nedokáže napsat svůj přesný nick... Kdepak jsi k tomu účtu asi přišel?
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Zafod: mě osobně to nepřekvapuje. Lidi si nechaj udělat "super" nick a nejen že se to nedá číst, ale ani vlastník si ho většinou nepamatuje. Ty speciální znaky bych snad i zakázal. ;)

    IQdenis: Pokud jsi v klanu, obrať se na kolegy z klanu ať ti nick zjistí, nebo si založ nový účet a pokus se svůj nick dohledat v TOP žebříčku. Svoji pozici si snad pamatuješ, ne?
     
  17. Zafod

    Zafod User

    TRIXT pokud si ho nechal udělat na fóru, tak ho tu najde. Pokud někde jinde, tak většina komunikačních prostředků má historii :). Vždy je nějaká cesta.
     
  18. lily♥

    lily♥ User

    no vďaka za odpoveď :p :D
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    lily♥ my sme to čítali avšak iba pár kolegov to môže preveriť, takže minimálne počkaj než sa tu objaví Korben. Na čo ti budem na to odpovedať keď by moja odpoveď bola, že sa kolega na to pozrie keď príde? To ti napíše aj on sám ak si to tu prečíta. Občas stačí vyčkať, ak sa ti čakať nechce a poznáš ID môžeš si predsa napísať na podporu hry čo odporúčam, ušetríš kolegovi robotu :)
     
  20. lily♥

    lily♥ User

    tak vďaka ;) no ja si veľmi rada počkám na odpoveď :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.