nejde se mi lognout na mapu...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem otykac, 8/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. otykac

    otykac User

    Ahoj cz/sk komunito...

    Chtěl by jsem se vás zeptat jestli se vám taky nejde lognout do hry. Když dám start, tak se mi ukáže navazování spojení a to je vše.
    Dám to zrušit a zkusím to znova, a i tak to nejde...

    Proto se chci zeptat jestli je to jen u mě nebo i u vás...

    S pozdravem : otykac
     
  2. Ahoj otykac, mne to ide normálne.
     
  3. Borat

    Borat User

    otykac a taká otázka. O aký server sa jedná? :)
     
  4. otykac

    otykac User

    Aha tak to mám asi já někde problém... už jsem zkoušel všechno vyčistit historii prohlížeče vyčistit pc atd.... vypnul a zapnul jsem i pc a pořád mi to nejde :( Z podpory mi napsaly že mám problém já ale nikde nic není co by "blokovalo" přístup ke hře... Jestli někdo víte co stím tak mi prosím poraď te :( Děkuji

    Borat jedná se o CZ3
     
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    otykac nejsi sám,mě to dnes taky dělá celý den,ale vždy stačilo počkat z 10 min a už mě to spojilo normalně :).
    Borat mě to dělá na CZ3 taky.
     
    otykac tohle ocenil(a).
  6. otykac

    otykac User

    ddavidd11
    Aspoň de vidět že nejsem sám :( doufám, že to nebude zítra blbnou u sb :(
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Aspon že to spojí po nějaké době,kdyby to nespojilo vůbec to by bylo horší :rolleyes:.
    Takže už to je čím dál horší,čím dál hůř se to spojuje a navíc mi to vypadne někdy i během hry a pak to samozřejmě nejde spojit :cool:,mohl by se nějaký moderátor vyjádřit co stím máme dělat.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/16
  8. Jack.K

    Jack.K User

    ddavidd11 co třeba si do DO na chvilku odpočinout. Taky jsem měl včera problém se nalogovat na CZ3 jen abych prodal surky a šel si zase užívat víkendu.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Co si vsimam uz dlhsiu dobu, tak tie vypadky nie su u kazdeho. Ja proste nezaznamenavam nic, server bezi, rovnako aj herne okno, dlhodobo hladko. Takze skor si myslim, ze problem nebude priamo v hre, no skor v nejakom nastaveni, v systeme, niekde na trase. Nieco co spojuje hracov s vypadkami. Tazko vam to mozem diagnostikovat na dialku a este horsie sa to riesi ked ja ziadne vypadky nemam.
     
  10. Po celou dobu, co jsem na fóru, všichni zapomínají, že problémy mohou být na těch stovkách kilometrů po trati od vašeho skvělého počítače do skvělého serveru BP.
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    |Oromë| neříkej mi, že když se večer od cca 20:00 naloguješ na GE1 tak ti hra běží plynule. Je to asi týden, kdy se večer co večer nedá hrát.
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Teraz neriesim GE1 za posledny tyzden, tam boli problemy lagov, sam som to tam testoval a riesilo sa to.

    Len tieto vypadky sa tu riesili uz strasne dlho, rozne odpojovanie z klienta a pri skoku cez port atd. Tam by som problem hladal inde ako v hre.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  13. Chtělo by to už vyřešit, totiž na halloween se mega těším :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.