nejde se mi přihlásit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Mates10-, 27/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Mates10-

    -Mates10- User

    Dobrý den nejde se mi vůbec přihlásit na darkorbit obrátil jsem se na podporu a tam chtěly moje ID nebo BIG jenže já si nepamatuju ani jedno proto bych vás chtěl poprosit jestli by jste mi ho nedali moc prosíím toto je jméno toho účtu nakterý se nemohu přihlásit °»Hядbε†BL†Cдbяид«° děkuji moc
     
    Naposledy upraveno: 27/7/14
  2. raikou243

    raikou243 User

    Tohle se tu již řešilo. Napiš zde přesné jméno ve hře a admin ti ho může dohledat (ID). Neposílal sis někdy SMS za Uridium? Pokud ano, mrkni do odeslaných - SMS má tvar BIG xxxx a to xxxx je číslo BIG, které po tobě chtějí.
     
  3. Staci kdyz sem das odkaz na profil pilota, a ID ti vytahnu i ja..
     
  4. -Mates10-

    -Mates10- User

    no jo ale já nemám vyfotěný profil pilota a když na něho najedu druhou postavou napíše to (omlouváme se ale tato stránka neexistuje
     
  5. -Mates10-

    -Mates10- User

    natoto se přihlašuju ***BLACK*LION*** a s tímto norm hraju °»Hядbε†BL†Cдbяид«° a BIG jsem v sms smazal no
     
  6. To budes zrejme zabanovany, pockej si teda jestli nejaky admin bude tak ochotny a ID ti vyhleda.. Jeste napis server na kterem hrajes.
     
  7. -Mates10-

    -Mates10- User

    já jsem právě nic neudělal a zničeho nic se mi to odhlásilo
     
  8. Ano, ja ti verim, ale napis sem ten server, bez nej se to ID vyhledat neda..
     
  9. -Mates10-

    -Mates10- User

    Hraju na Česko 2, jinak děkuju za ochotu
     
    Naposledy upraveno: 27/7/14
  10. Korben

    Korben User

    BaxI26 Blokovaný účet si rieš na podpore hry.


    -Mates10- Toto by malo byť tvoje ID 95087260
     
  11. -Mates10-

    -Mates10- User

    Korben moc ti děkuju
     
  12. Korben

    Korben User

    Nieje za čo.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.