nejde upgradovat seprom do laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elite.soldier, 24/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Super,paráda, jako vždy se soudruzi předvedli, proč bugovat miliardy, stačí jen milion pravidelně :D to je opravdu někdo tak naivní a myslí si,že tímto zabrání bugování :rolleyes:?
    Technická, došel mi náklad 9000 sepromu,kam si ho mám strčit, do špic nebo za šírák,když mě omezili? Mám snad lítat po mapě aby mě sestřelili a já o něj přišel ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pecko

    pecko User

    skús vystirlať presne na 910 000 sepromu a ono to pojde :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. já tam mám několik miliónů ;) ne jeden, dva roky sem posílal a skoro nehrál.
     
    _mnemonic_, -baghira2- a pecko tohle ocenili.
  4. Korben..a proč těm, co mají miliardy sepromu..seprom stále zůstane?:) Myslím, že těm..je tahle aktualizace tězce u pr.. :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Ak by neboli technicky zdatný, tak hráš piškvorky. Nepíš o niečom, o čom nič nevieš.o_O
    Ktorý technický problém máš konkrétne na mysli?

    Nie každý bugoval seprom, ja som si tiež len posielal, mali by mi ho preto zobrať?
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Touto aktualizáciou vyriešili technický problém.

    due to technical reasons (a stack overflow for ore in refining causes problems).

    Myslím, že sa hovorí o CPU automatickeho vylepšenia zbraní alebo o tom automatickom zušlechťovaní. Niesom si istý, je to zložito napísane. Každopádne problém vyriešili touto zmenou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Perňa

    Perňa User

    Zas tak černě bych to neviděl, hráče co si seprom nenabugovali to poškodí minimálně, možná kdyby tu hranici nastavili na 2 000 000, tak je to ideální, hráči co má nabugované stovky milionů je to jedno, protože to stejně nespotřebuje a u těch co si nabugovali pár milionů je to z dlouhodobého hlediska jediné řešení. za měsíc je hráč si schopen naposílat zhruba 1 000 000 střel sepromu což je aktuální maximum za předpokladu, že na tu mapu hráč za ten měsíc ani 1x nevletí, ale logicky asi bigpoint nebude řešit někoho kdo tu hru pustí 1x za měsíc, ale hráče, kteří hrají hru pravidelně. Pokud jako hráč vyletím na mapu aspoň 1x do týdne na 2-3 hoďky, neměl bych s tím mít problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hypoteticky mám 26 milionů střel pod sepromem, 1,5 milionu střel v raketách a 2 miliony minut v generátorech?
    Přišla mi plná citadela sepromu a mám třeba v lodi 25000 sepromu?
    Jak se mám zbavit sepromu, který mám v lodi? A potřebuji plnit úkoly a sbírat suroviny?
    P.S. Korbene? Hráč píše o miliardách nabugovaného sepromu a ne o milionech myslím?
     
  9. *marushin*

    *marushin* User

    Taky už hraju minimálně, 15 mega sepromu v laserech, do raket mi seprom zatím jde:). Další opatření, který odradí začít znovu hrát. Zůstanou tu jen boteři a ti, co do hry narvali mrtě kaček. :D
     
    _mnemonic_, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ja neviem co to je bugovanie sepromu do laserov,vzdy som hral poctivo a postih mam rovnaký.Dat vsetkých do jedneho vreca je velmi jednoduchým riesením.Nuz majitel hry si to môze dovolit
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    až tak veľmi, by som ten upgrade nezavrhoval,
    aspoň bude menej závislých hráčov na tejto hre

    Ešte stále máme možnosť: hrať alebo nehrať.
    - Nikto nás tu nedrží násilím.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Rozumne napísane Baghi.Do dnes bolo cielom zvýsit pocet hracov na mapách a tento krok mozno rapidne zniži tento stav.Celkom tomuto kroku nerozumiem.Malo to viest k výrieseniu problemu,ale povedie to k vytvorenie niekolkých nových
     
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  13. josef402

    josef402 User

    no takze nas tady v prosinci:) někdo umravnoval;););)ze po novem roku :confused::confused::confused:s nepoctivci se zatoci:D:D:D:D:Dtak to k:Dr:Da se jim zase povedlo :p:p:p:p:p:p:pco dal nas ceka:oops::oops::oops::oops::oops:
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Jozef,ved to dodrzali.Teraz ostanu na mapach sami a môžu sa tlct medzi sebou a my ostatný budeme šporiť upgradnute strely aspon na brány
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Tak a máme to tu zase. Vypadá to jako odměna, že jsme se ozvali k úkolu "V mezích".
    Když jsme avizovali, že úkol "V mezích" je nesmyslný a je to jasný vzkaz hráčům, že s botery se nic dělat nebude, tak tímto to jen stvrdili a navíc dodávají, "slušné hráče tu nechceme".
    Mám tuhle hru rád, vlastně nehraju žádnou jinou, ale z posledních dvou rozhodnutí BP se mi chce brečet.
    BP vidí, že se jim kvanta hráčů vyprdla na zbavení se sepromu a místo toho, aby to řešili systémovou cestou, tak si vymyslí limit 1.000.000 z technických důvodů. Kurňa tak snad řeším daný problém a tím je přetečení zásobníku při zušlechťování a následně lze posílat seprom do libovolné výše nebo řekněme třeba na hranici 50.000.000. Uvést ale, že problém vyřešili maximálním limitem 1.000.000, prostě a jednoduše není řešení problému.

    Může mi BP napsat, k čemu mám tedy skylab, který generuje seprom, ale já ho nemohu nikde použít?
    Jak se mají plnit úkoly na sběr, když je loď plná sepromu? Viz příspěvek od Zohana.

    Z mého racionálního pohledu se BP zbláznilo. Místo toho, aby řešili skutečné problémy, tak dělají naprosto zoufalá rozhodnutí a ještě nám to předkládají, že to je v rámci boje s botery. Raději ani nebudu rozvádět, jak vnímám jejich technické dovednosti a zejména pak cit pro uvedení takto problematických věcí do hry.

    PS: Tak jsem asi pochopil jednání BP. Již 3x mi poslali email, abych šel hrát jakousi Farmu. Takže z toho usuzuji, že BP z nás chce mít farmáře... :confused::eek:
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
  16. Selendix

    Selendix User

    Korben, Jessie - pořád jste ale neodpověděli kam má ஃWolffяimusஃ dát seprom, co mu právě došel ze skylabu?
    Když do laserů ani do raket ho dát nelze, protože už má přes 1 milión.

    Proč když už je omezení, tak není dořešeno, kam teď s ním???

    Dle mě je řešení nedomyšleno.
     
  17. Polas

    Polas User

    Tak ho dej do štítů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. jaritko

    jaritko User

    Tam to je zbytočné plytvanie, pretože ti odratáva čas aj keď nie si nalogovaný.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  19. Psal jsem to už i na discord, tak to napíšu i sem. Připadá mi to jak když BP udělalo několik návrhů řešení, a pak vybrali ten nejhloupější, nejnelogičtější, nejsložitější a takový, který s odpuštěním nasere nejvíc hráčů. BP všechno řeší nějakým "scriptem", tak proč tímhle způsobem nevyřešili i tohle? Stačilo napsat script na kontrolu účtů, který by kontroloval množství sepromu v laserech/raketách a počítal dny od založení účtu a možné množství naposílaného sepromu od doby vytvoření skylabu (Zní to složitě, ale výpočet je to maximálně o 3 proměnných a jedné podmínce). Pak by zabanoval všechny hráče, kteří mají víc sepromu. Tohle je jen pohled člověka, který do toho nevidí, ale BP má přístup k informacím o účtech, ketré normální hráč nemá a myslím si, že by nebyl takový problém script vytvořit. Bohužel BP banovat nechce, takže podvádějte si jak chcete, nám je to stejně jedno, dokud se nám sypou prachy. Až se prachy sypat přestanou, tak hru zrušíme a pošleme vám nějaký kód na farmeramu jako omluvu.

    EDIT: Za chvíli třeba vyjde aktualizace, která "z technických důvodů" odstraní bonusové boxy a NPC z map :D:D
     
    Naposledy upraveno: 25/1/19
  20. Polas

    Polas User

    No jariko momentálně de seprom házet jen do štítů,a nebo ho vypnout nic víc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.