nejde upgradovat seprom do laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elite.soldier, 24/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    nechcel som to tu pisat ale kedze uz to tu niekto spomenul, tak dam navrh nech bp deaktivuje mensie odmeny za odstrel lode, botky si to zasluzia
     
  2. Dal bych ho i do štítů,ale i tam mám již nad limit :(. Takže budu jen koukat po základně a čekat až mi zmizí čas ve štítech abych si zahrál, třeba za tři týdny a boostery poběží jen tak komínem fuč.
    Kdysi dávno tahle hra opravdu za něco stála, dnes je to buď k smíchu a nebo k pláči.
     
  3. Nechaj sa pár krát puknúť, potom budeš môcť zberať :D

    P.S. seprom z generátora beží v reálnom čase, takže nemusíš byť na mape a míňať boostre :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ஃWolffяimusஃ nemusíš stát na základně. Čas ve štítech i pohonech běží v reálném čase, takže i když jsi odhlášený, tak ubývá. Stačí tedy počkat dokud se ti nedostane pod 1 milion, nebo pro mě logičtější řešení je napsat na podporu, aby ti seprom co máš v lodi odsranili.. bohužel zatím jiné řešení není, ale snad tento problém bude mít více lidí a BP to vyřeší.

    EDIT: Dinosam tohle není řešení, protože seprom už při smrti neubývá.
     
  5. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    ஃWolffяimusஃ Tak obětuj seprom v generátorech štítu, nahraď to něčím jiným, ať se ti to vynumuje a pak si tam můžeš zas posílat seprom, jinam ho stejně dávat už nemůžeš. A nebo ho pošli zpět do skylabu pokud už není plný.

    Vleť do radiačky, nech se puknout.
    Pomocí pet a nákladních protokolů a lodi citadel lze mít kapacitu nákladního prostoru i 20 000.
    Nebo v techcentru vyrob nějakou věc co potřebuje seprom.
    Přiděl studijní bod vyžadující seprom.

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

    Pro info, taky jsem kvůli Blacklight resetnul 8M střel.. Je to na hlavu ale co už, jede se dál.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/19
  6. Honzin

    Honzin User

    Já tedy tenhle update synchronizace aktualizace vítám i přesto že je trošku nedotáhlí do konce.

    V každém případě Nové limity pre lasery, rakety, generátory a štíty by mohly být navýšeny na 5 000 000.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. do skylabu sa posielať nedá, a keď má loď plnú sepromu tak ťažko to upgradne niečím iným :D

    Pyro - to som nevedel, už som múdrejší;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. cuneom.cze, přehazovat mi to přijde poněkud na hlavu,už jen proto kolik to stálo času tam nasbírat a zpět do skylabu už posílat nelze delší dobu.
    Navíc nepřehodím to už jen protože nemám jak, nákladní prostor v lodi je na max zaplněn.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Juráás

    Juráás User

    2.6.2017 se v oficiálním oznámení psalo.

    Ahoj piloti,

    Dnes sme urobili prvú vlnu banovania účtov za seprom/promerium exploit.

    • Trvalo zabanovaných účtov: 595
    • Odstránenych: 14.5 Trillionov sepromu
    • Odstránenych: 94 Trillionov kreditov
    • Odstránenych: 3.25 Trillionov promeria

    Čoskoro nás čaká ďalšia vlna trestov.

    No udělají limit na šutry, ale druhá vlna zatím nepřišla, očividně jsou 2 roky pro BP málo, ale hlavně, že některé účty mají miliardy a stamiliony sepromu dodnes, že?
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jediná možnost mou osobu napadá a to, že pokud nemám v profilu pilota 5 přidělených bodů v rozšíření nákladního prostoru, tak resetnout profil pilota a naházet tam 5 bodů (to nevadí, že mě reset může stát několik set tisíc uridia? ), nebo počkat na nějakou akci a získat další protokol lvl.4 do peta a nebo počkat 2 miliony minut, až mi vyprší seprom ve štítech?
    Nebo máte někdo nějaký jiný nápad?
    P.S. Nebo přestat hrát? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    edit1: Juráásii? Ale čoskoro je interní informace v BP, bohužel.
     
  11. Juráás

    Juráás User

    ZOHAN rozhodně bych šel do toho resetu profilu pilota, mě to třeba stojí "jenom" mega urka no a k jejich interním informacím, ono je asi hroznej problém odhalit kdo to sepko má poctivě a kdo ne, že? Matika základní školy nepustí, že? Při naprosto jednoduchém výpočtu 189 kusů sepromu za hodinu, mi vychází, že za rok můžeš ze skylabu vytáhnout maximálně 16 556 400 střel, tak nevím, asi jsem amatér, že defakto létám na prometidu/promerku a například tento hráč (spíše předchozí majitel) se chlubil fotkami, kde má 550 mega střel.

    https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=68oOG&profileCheck=FrEwN&lang=cs
    Samozřejmě, teď namítněte, že podpora s tím nic nemůže a že za vše může BP, ale proč tedy některým cz hráčům bylo možné sepko odebrat ale udělit jakýkoliv postih už ne???
     
  12. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    reset nákladového prostoru?proc stejne vic jak 1M mit nemuzes.ja nasetril 30 M laseru jen posilánim a nehrál jsem.jsem rád že nedali 1M a zbytek nevynulovali.ti co podvodem ziskali 100M mají štěstí ale ti poctivý by trpěli.at je to tak jak to je.možná mohl byt limit na tech 16M sepronu za roční výrobu ale i ten 1M je dobrý.spíš mi vadí 10x větší ceny v aukci.kolik kdo má kreditu když draží 2x za den booster za 500M.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ti co moc nehrají a chodí aspon posílat seprom budou pekně naštvaní,ted už nemaj vubec duvod aby tu hru zapinaly když nemužou posílat už ani šutry,sám mám 5,5 mega v laserech a moc nehraji,a tohle omezení se mi nelibí...
     
  14. ddavidd11 Ti co moc nehrají a chodí aspon posílat seprom budou pekně naštvaní,ted už nemaj vubec duvod aby tu hru zapinaly když nemužou posílat už ani šutry

    Tak když podle tebe moc nehrají ( podle mě teda nehrají vůbec ), tak proč budou naštvaný ? Nebo je snad tohle hra o množství sepu v laserech, raketách a generátorech ? Ty jsi magnát fóra ?

    To mi připomnělo ...„Je cosi shnilého ve státě dánském.“ — William Shakespeare.

    Jen bych tu hnilobu jako naprostá většina ,,hráčů,, nehledal u BP.
     
  15. L.E.A.

    L.E.A. User

    Takéto obmedzenie je asi krok späť. Tento limit sa mi vidí príliš malý, a keď bude TOT brána, čím budeme strieľať? Asi kreditovou?
     
    *SATKO*, -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  16. Selendix

    Selendix User

    V dalším updatu se omezí množství RSB a x4.
    V dalším rakety.
    V dalším 1h denně hraní max, bo je moc závislých.
    :p
     
  17. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    1M omezeni mne moc netrápí.hraju tak 2h denne.kdo hraje 6h asi nemá co dělat-škola,práce-asi to teda fláká.možná tak důchodci tu můžou sedet 10h.ale at tu sedí každý jak uzná za vhodné.spíš mne trápí naklikávání v masku mezi protegity.jsou tu tací co to zvádaj bez problému.hold dobrej oddíl.a co ty rány za 150 000-190 000 no budiž.ale kdo má 1milimetr HP ja mam 360 000+800 000 štíty a stejně mě dotyčný sundá.má sice cyborga ale asi to není normální.spíš mne mrzí střílení od vlastní firmy pokud je hráč ve smíšeném klanu.a pokud mi to vadí,hraju mín.Vzdyt je to hra pro zábavu ne na zvyšování vlastního ega který v realu za nic nestojí.milion přátel na fejsu neznamená že jsem charakterní a oblíbenej člověk.
     
  18. toto obmedzenie sepra na 1 mega sa dá velmi lahko obísť a nie je to žiadny bug, stačí ak si dáte do lodi laborátorne cpu 3,tí ktorý nevedia (aktuálne používanou surovinou vylepší len laser) a na hernej mape v nastaveniach zapnete aktivácia automatického vylepšenia zbraní pomocou lab. CPU. A seprom sa vám sám hodí do laserov aj ked tam máte už nad mega sepra.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  19. pecko

    pecko User

    ak to tak funguje tak upgrade hry a tato debata je teraz k smiechu :)
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když jsem své příspěvky zde na toto téma psal, tak jsem cpu výzkumu3 měl v lodi a v nastavení jsem to měl povolené a stejně mi seprom visel v lodi, tak je logické, proč jsem to sem psal.
    P.S. Takže podle BP už seprom bugovat nepůjde a poctiví hráči si ho do laserů poctivě mohou posílat a dávat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.