nejde upgradovat seprom do laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elite.soldier, 24/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak ale teraz nerozumiem, v skylabe je predsa max kapacita 9k sepromu... čo s protokolmi a vlastnosťami v citadele dosiahneš oveľa viac...takže to si niekto posielal postupne do citadely seprom dokedy ju nemal na full a až tak šiel upgradovať? lebo potom neviem ale nepríde mi nemožné sa toho sepromu zbaviť;) či sa mýlim?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Selendix

    Selendix User

    Zbavit (zahodit) ho můžeš, to nikdo nerozporuje.

    Ale je to jak kdyby jsi dával peníze do prasátka a ono najednou bylo plné a jediná možnost byla ty peníze zahodit a plnit znovu.
    Ne vzít a utratit, ale zahodit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak niekto z vás má v lodi seprom a reálne ho nemá kam dať, ani do štítov, lebo tam má 1m času, tak napíšte na podporu aj vaše ID. Vďaka
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ja dal do lodě laboratorní cpu 2 a nic se nestalo.seprom mam stále v lodi, nepřidal se mi automaticky do raket.spíš to takto nefunguje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. To cpu už je mimo delší dobu,protože i pomocí něj se dalo bugovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. boob

    boob User

    Musíš ho aktivovať na hernej mape v nastaveniach
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    ϻᵣVᵉᶯᵍᵉᵃᶯᶜᵉ, tuhle hru jsem hrával často a několik let,ale od doby co ji tak dodrbaly že je nehratelná, pořád nějaké novinky,upgrady,akce místo toho aby se zaměřily na duležité věci a nejduležitější problém bo*ky... bohužel už jsem nevydržel přístum BP k těmto věcem,tudiž mě to odradilo od hraní a stále doufám že se něco změní leč marně... proto jsem chodil posílat seprom v naději že se jednou ke hraní vrátím... ted už nemám duvod tu hru ani zapínat.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
  8. pecko

    pecko User

    jop po par rokoch poctivy hrac si bude byt hlavu o stenu ze tu dal prachy a cas alebo ze nebo*oval
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jessie napsal :
    Nějak jsem nepochopil pointu, proč mají hráči psát na podporu ?

    P.S. To Dinosam SVK . kdyby jsi četl i tento příspěvek : #28 potom by jsi zjistil, že máš pravdu. A ano , posílám si seprom, dokud nemám plný nákladní prostor (citadela) , protože seprom z lodi po sestřelu lodi se neztrácí už.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/19
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN
    #28 ak toto je tvoj prípad, že ti v lodi stoji seprom a nemáš ho naozaj kam dať lebo všade máš viac ako 1M tak potrebujem aby si napísal na podporu aj svoje ID kde sa jedná o tento problém a doplnia to do môjho reportu. Hlásil som to a žiadal o vysvetlenie čo očakavaju, že hráč bude ďalej robiť akože s plným skladom sepromu.

    viz. prvý príklad, ktorý som uvádzal dizajnérom hry.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/co-se-sepronem.112144/#post-947394
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Jessie,ocakavaju to ze sa hraci prispôsobia,pretoze iné im aj tak neostáva.Psí hlas do neba nepríde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jessie? Možná jsi to o té podpoře chtěl napsat do podobného vlákna :
    co se sepronem

    , protože tu máme 2 podobné témata , ale pokud si přečteš toto : #60, tak já už nemám se sepromem žádný problém, protože funguje cpu (zatím), ale ve čtvrtek po restartu a updatu nefungovalo a v pátek jsem to nezkoušel toto cpu a proto jsem zde psal a řešil ten seprom.
     
  13. ešte si to musíš aktivovať na mape v nastaveniach
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. [-ricci-]

    [-ricci-] User

    NOO COMENT...som sklamany,tiez momentalne nehram a posielam si seprom do laserov a teraz mi to nejde.Kaslat na to.Mam dost-NO AKO SA ZBAVIT PLNEHO NAKLADNEHO PRIESTORU V LODI-KED SA NEDA ANI PREDAT ??????????
     
  15. daj si do lode CPU na vylepsenie laserov
     
  16. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Brej den. Mam otazku a asi nejlepsi kam ji dat bude do tohoto vlakna - Login bonus na 11. den je 1000x sepromu. To se jedna o nejakej zert (april je za dlouho a silvestr a vopice z nej uz je zase pryc) nebo se vyvojari hry nudi a tudiz s novym updejtem hry potrebuji vic prace s problemama hry kdy bude kde kdo psat ze ma v lodi sutry ted uz k nicemu ? Nebo ac v to nedoufam je to jiz poreseno?

    Jinak co se tyce CPU na vylepseni zbrani nebo jinejch (zarucenejch) receptu jak na problem s plnym nakladnim prostorem .Jedna se o zneuziti chyby ve hre (je dano jasne max. pocet strel a casu v generatorech ovlivnenych sepromem a jeho nemoznost ho dale zvysovat) bude tedy u techto uctu uplatnovan nejaky postih za obchazeni systemu hry nebo se jedna o legalni moznost ktera neni oznamena ale je v mezich zakona BP ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nemůžeme být trestáni za použití cpu, to že to na straně společnosti nedomysleli,když Nás chtěli omezit, není problém hráčské komunity. Cpu je také součástí poskytovaných služeb a tak ho lze využít,dokud nebude ze hry odebráno.
     
  18. Neviem, ale mne stale nikto z kompetentnych neodpovedal, ako to vyrisi ten problem s hracmi, co maju miliardy sepromu. Ako tu uz posielal odkazy Zohan, na akciu Banana, na banovanie za seprom. vzdy sme skoncili u 1 vlny banov a bol koniec vsetkeho. A aj to tam zabanovali zopar astronautov, aby sa nepovedalo. Lebo nikdy som nevidel, aby zabanovali nejakeho hraca z TOP... Cim to asi bude ?
    [​IMG]
    Totot som nasiel na FCB, kde asi... No ban, no odpocet, proste si veselo hraje. A takychto hracov tu je x-y.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    BP zřejmě myslelo, že tento problém vyřeší tím tak že většina těchto hráčů přijme úkol V mezích, aby se dostalo k dalším úlohám...
     
    -baghira2- a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  20. Juráás

    Juráás User

    *Firefox1* to je stejně vtipný, jako když mi někdo napíše, že klient vyřeší samoletky, mě vůbec nezajímá jestli tu budou v budoucnu, nebo ne, mě zajímá jestli dostanou spravedlivej trest a nebo ne???
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.