Nejde vziat 5 uloha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *pursuer*, 5/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    *pursuer* tak považujem za vyriešené. SKúsiť sa popýtať či to tak má byť alebo nie ale nedávam tomu veľké šance, že sa toho niekto teraz chytí aspoň sme prišli na to kde je chyba

    Vďaka za pomoc Vibe

    Máš ešte nejaké otázky *pursuer*?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Jessie ja mám otázku, prečo si mi zmazal príspevok že mi laguje gama v sekcii hlásenie bugov a chýb v hre?! Lagovanie nie je chyba v hre?! alebo to už je normálne?! Pytal som sa slušne...namiesto odpovedi mazanie...to čo je za prístup!!!! toto nie je tvoje forum ty si tu pre nás nie my pre teba tak sa podla toho správaj!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 ako ti odpovedal kolega, nemáš to podľa pravidiel a tam nie je čo nahlásiť. Ak o tom chceš diskutovať či niekto ďalší má problém tak môžeš TUNA. Lag nie je bug ani chyba hry, nemám čo tam nahlasovať tá téma slúži striktne na chyby v hre, ktoré je potrebné preveriť aleno nahlásiť.

    Tému považujem za zodpovedanú
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.