Nejede mi chat ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem G0ИZÁL3$_†, 24/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám problém už delší dobu s tím že mi nejde chat ve hře vždy když se naloguju napíše mi chat "Authorization Failed" když sem psal na podporu řekli mi ať se obrátím na forum. prosím o pomoc a předem děkuji za všechny odpovědi :)
     
  2. cyborg666

    cyborg666 User

    ja mam ten isty problem a z podpory mi odpisali to iste :D
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ?Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.


    Prosím o důkladné přečtení.
     
  4. Na mě sedí "Co když jsem ban dostal neoprávněně?" Znamená to tedy že někdo se stejnou IP adresou dostal BAN a já to za něj s prominutím ,,***" ? a ještě bych si měl platit u poskytovatele každej měsíc navíc 120,-Kč ??? to mi přijde opravdu nespravedlivé ! takové problémy by měla hra řešit, proč potom mám dávat peníze a svůj čas do hry, která má špatnou podporu a k hráčům se chovají nespravedlivě ?!
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    G0ИZÁL3$_† ani s prominutím tu nebudeme trpět vulgarity. Jinak bohužel je smůla že IP banem trpí i slušní hráči, ale za to třeba 'děkovat' právě těm kteří se neumí na chatu chovat a permanentní ban je nutný. Nikdo jen tak z legrace permu nedostane, vždy je proto důvod.
     
  6. lamiX

    lamiX User

    No, neřeší a moc to řešit ani nejde. Můžeš zkusit poskytovatele požádat jen o změnu IP adresy za nějaký jednorázový poplatek, nežádej o veřejnou IP adresu. 120 kč za měsíc platíš jen za vlastní jedinečnou IP adresu, se kterou nelze dostat neoprávněný ban, je jich málo a proto stojí tolik. Pokud ti IP adresu změní, to záleží i na tvé lokaci a způsobu připojení. Je větší šance, že ti ji změní u optiky ve městě než na vesnici, kde má celá vesnice stejnou IP adresu.
    A to dáváte permanentní ban zprvu na účet nebo rovnou na celou IP adresu? :)
     
  7. Omlouvám se za mojí vulgaritu ale opravdu mě tohle naštvalo... na poskytovatele sem volal a IP by mi byl ochotný změnit, ale platit 120 Korun navíc se mi opravdu nechce už tak do hry vrážím peníze, natož si ještě platit 120 abych měl chat to raději budu hrát bez chatu a nebude mě zdržovat od hry.. Děkuji za odpovědi a přeji příjemný den :)
     
    -FOXSAMURAI- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    G0ИZÁL3$_† Pozri, my ten ban nemozeme riesit, jednoducho nemame ako. Jedina moznost je zmena IP. Hold kazdy sa snazi na vsetkom vyryzovat a potom si niektore spolocnosti uctuju poplatky aj za taketo drobnosti. Ak nemas viazanost, presiel by som na dakeho velkeho operatora, dostal by som dynamicku IP a bolo by po probleme.
     
  9. určitě, kvuli hře... :D to víš že jo :D sem s poskytovatelem spokojenej kvuli darkorbitu nebudu měnit poskytovatele to je jen chyba tohohle slušně řečeno špatného systému prostě bigpoint.
     
  10. lamiX

    lamiX User

    Ještě by bylo řešení použití VPN(Virtual private network), kdy je vlastně mezi hrou a tebou jeden počítač s jinou IP adresou a nic za to neplatíš, bohužel budeš mít i horší ping
     
  11. Trošku jsem nepochopil... mohl by jsi mi to prosím vysvětlit jinak ?
     
  12. lamiX

    lamiX User

    Odkaz smazaný je program, který ti umožní dočasně změnit IP adresu
    Odkaz smazaný je návod i s obrázky jak ho používat
    Jak jsem říkal, mezi tebou a hrou bude ještě jeden počítač, tudíž bude připojení o něco pomalejší (záleží na rychlosti tvého internetu).
    Také nezapomínej se po hraní odpojit i z toho VPN serveru. Sice by neměl být žádný způsob jak dešifrovat přenášené informace, ale bezpečnosti není nikdy dost.
     
  13. Karlosray

    Karlosray User

    ja chat nepotřebuji to co potřebuji se dozvím zde chat mi vubec nechybi ja ho nepotřeboval nikdy
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    lamiX nevkládej tu žádné odkazy na externí stránky. Jinak s VPN bych vůbec nezačínal na někoho kdo tomu nerozumí. Nehledě na to že kvůli chatu ve hře je to stejně zbytečné jako připlácet za veřejnou IP.
     
  15. Vymazal tu někdo linky....
     
  16. Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré odkazy na cizí stránky zakázané.
     
  17. lamiX

    lamiX User

    Přidej si mně na skypu:zmazané
    Tady ti nikdo nepomůže ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/16
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zverejňovanie kontaktých a iných údajov v príspevkoch je zakázané.
     
  19. lamiX

    lamiX User

    Hm, tak ti bohužel nepomůže nikdo. Běžným cílem moderátorů je pomáhat, no zde asi platí opak ;)
     
  20. Zafod

    Zafod User

    Ale, ale lamiX nejspíš neustál diskuzi v jiném tématu, tak začne okopávat moderátory.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.