nejhranější server cz-ge?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem schieri, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. schieri

    schieri User

    Ahoj, chtěl bych po dlouhé době zase hrát DO a chtěl bych se zeptat kde hraje nejvíce hraču na serverech cz a ge , děkuji
     
  2. Ja som za GE nakoľko tam hra veľa národností a môžeš si aj proti ním neskôr porovnávať silu. Na CZ moc toho s hráčov na výber nemáš.
     
    schieri tohle ocenil(a).
  3. schieri

    schieri User

  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Z GE serverov je najviac hracov na GE1.Ked ti ide o pocet,tak urcite tam.Ani na CZ serveroch nie je tak vela hracov ako prave tam.
     
  5. GE1 je opravdu plná a když byla akce na šrot apod., tak byli staré mapy hodně plné. Na druhou stranu by mně zajímali ostatní servery jak na tom jsou :D, podle mně nějáké musí být prázdné a sloučení s jiným by jim muselo pomoct.
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

  7. Doporučuji GE1. Hráčů je tam opravdu hodně. Jen je tam spousta lidí, kteří střílí vše co vidí, velké množství pusatů a surgeonů. To znamená, že budeš ze začátku chcípat víc než je zdrávo. Taky aukce by mohla být problém, Irisy tam jsou opravdu za hodně. Další bod pro tenhle server by bylo to, že je tam hodně Čechů a Slováků.
     
  8. 1980milan

    1980milan User

    ak si chceš dobre zahrať určite najvačšie zastúpenie ma GE1 ovšem na TOP tabuľku musíš zabudnut neviem ako je to skutočne na iných serveroch ale ja by som volil ten najviac obsadení server nebaví ma hľadať hráčov po mape
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Je to jednoduche, ak ide autorovi len o plne mapy, potom je to jasne, GE1, GA1. Potom su napr. niektore narodne servery ako Nemecko 1,2 a podobne, no tam uz je to zlozite kedze je tam povoleny len 1 jazyk.

    Ak chces ist rychlo a lahko hore, zvol si cz servery, hlavne cz3, tam je to docela prazdne, lacne drazby a rebricky su tam tiez velmi nizke. No o lode tam nebudes zakopavat, niekedy je to tam dost prazdne. Plny je tam akurat chat.....

    GE1 by bola dobra volba, no su tam tazke rebricky, drazby, hodnosti a vsetko, cize budes musiet makat aby si tam nieco dosiahol.

    Osobne ale odporucam skor globalky, hlavne 1, 2 ako CZ. Na globalkach je ina mentalita, ovela vacsia tolerancia, hraci si tam tolko nenadavaju a mozes sa aj docela precvicit v anglictine, kedze pri komunikacii na ich TSkach je to nutnost.
     
  10. schieri

    schieri User

    Děkuju vám :) no jde mi o server kde není nuda a hlavně že si tam lidi pomahají a nenadávají takže budu uvažovat o GE
     
  11. Mupit

    Mupit User

    schieri ge1 je nejbsazenější server a nejmín hráču má italie1 tam si v noci za 8 hodin full iris ale důvod tam je velkej proč stama lidi utíkaj stejně jak z cz sereveru :D za mích dob bylo na cz1 teď tolik hráču co na ge1 teď cca v každé firmě 14.000 lodí a na cz1 furt tam byly online kolem 2000 lidí.A teď sou rádi pokud je online aspoň 200 :D .Na ge1 byl vdycky na prvním místě mmo a jenom v týhle firmě bylo 140.000 lidí,a o kolik to kleslo což nechápu
     
  12. No aby si pochopil tak kleslo to preto lebo bolo mnoho "poctivých" hráčov trvalo zabanovanych a tam počet klesol + duplicitne účty ktoré boli vytvorené kvôli bonusu za pozvania. Veľa hráčov to robilo a preto niekedy boli aj také počty v jednotlivých firmách.

    Keby reálne bolo 140k hráčov vo firme tak podľa mňa za deň by aspoň tých 30-40k lietalo. Možno menej ale predsa je to dosť veľké číslo.
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    schieri můžu tě ujistit, že na GE1 se rozhodně nudit nebudeš :D
     
  14. schieri

    schieri User

    tak jsem se byl podívat na GE1 a celkem hardcore iriska dražit za 150 mega
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    schieri no jestli se ti 150 mega zdá hardcore, zajímalo by mně jak bys to nazval před lety skoro v začátcích, kdys ho mnohdy nevydražil ani za 400 mega. :) A kredity se navíc nevracely.
    Dnes na malém účtu můžu zkoušet dražit irisy za mega, když to nevyjde kredit se vrátí, můžu to zkusit znovu a ono to nakonec eventuelně vyjde. ;)
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    schieri To je dan zivych serverov, ak chces drazit irisky za 10-20 mega chod na cz3 kde su prazdne drazby a slabe rebricky, no lieta tam menej lodi.
     
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    máš pravdu já na cz1 vydražil irisku za 8 milionů kreditů a na itálie1 jsem vyděl i za 1 milion i méně
    pokud by se i nadále kredity nevraceli, byl bych ve hře dost chudý
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Treba to brat tak,ze ak chcete Irisky,tak musite si zarobit poriadne vela kreditov a nie len obcas poslat zo skylabu promerko na predaj,ze za tyzden si podrazite po mega.Ak je server,kde to takto je,to znamena,ze tam velmi novi hraci ani nie su a uz len v podstate doziva taky server :/ Ja som si vsimol,ze irisky idu tak okolo 15 mega,zalezi od casu a aktualneho dopytu.No na GE1 to ide za podstatne viac kreditov,ale to je dobre,lebo tam je stale zivo :)
     
  19. 1980milan

    1980milan User

    maš na výber len dve možnosti hrat tam kde máš 20 hračov ale dražiš veci zadarmo alebo hrať strielať a baviť sa na plnom servery ako je ge1 ale na úkor drahších veci to znamena že asi vačšina hráčov si volí druhu možnosť hrať strielať a zabavat sa aj na úkor drahšieho draženia čo nie je žiadný problém ak sa snažiš za par dni maš našetrene na čo chceš netreba zabudať že toto je hra na dlho a nikdy nebudeš mať hned všetko niektory ludia hraju aj 5 rokov aby niečo dosiahli a sú hrači čo to tu hraju už od roku 2008 tak preto maju to co maju :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.