Nejlepší útrata Uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 23/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    plánuju si koupit při MHH 450tis. U. Chtěl bych se zeptat jak nejlépe využít Uridium. Zda se mi vyplatí koupit slevový balíček si snadno vypočítám
    0,3 * 450 000 = 135 000; 135 000 > 99 000
    Pouvažuju o něm, protože by se mi vyplatil a to o ca. 36 tisíc U (zanedbáme bonus z Premium účtu).

    Co bych si měl koupit? Moje výbava:
    Full LF-3, full Iris, full generátory, loď Goliath s designy Spectrum a Diminsher. PP 25 bodů, skylab full

    Uvažuju o pořádné výbavě PETa - dokoupit Sběrač lvl3 a k tomu radarové protokoly. To by sežralo ale maximálně 200 000U (zas do něj nechci vrážet zbytečně). Otázku ohledně PP - to by se mi nijak moc nevyplatilo). Další možnosti - GG... najde se jich dost. Kam by jste investovali ten zbytek (250k U)? Díky moc.
     
  2. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    LF-3 dokup,irisy vydražíš generátory s golíkem taky a designy bych moc neřešil zatím ýt na tvém místě...PP je asi nejlepší nápad,jednou nebo později tam to urko budeš muset dát,pp je velmi důležitá věc
    ..
    ale stejně být tebou si rozpočítám na nějakém simulátoru PP kolik chceš dát u do studijních bodů a do čeho dát ty body
    ..
    a když ti zbyde urko tak bych koupil něco pro peta nějaké mechanismy,protokoly zatím asi taky nedělej
    -Ale rozhodnutí je na tobě :) to už musíš vědět ty sám jaký styl hraní se ti bude líbit
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    LF-3 mám full. Irisy mám full. Designy mám koupené a ty řešit neplánuji. Asi jsi nepochopil mojí situaci (když radíš ohledně LF-3 a Iris, které mám). Ono na PP mě štve, že je to strašně drahé. 26. SB chce někdě 360 LD a to fakt kupovat neplánuji. Ale i tak díky za rady.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Presunuté do diskusie.

    Osobne by som do PET-a urídium nevyhadzoval okrem kami a zberača, protokoly radšej vynahraď tým, že budeš lietať spolu s PET-om, nenechávaj zber len na neho.
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Dobře. I tak mi ale bude viset nějakých 350 000 U. Jak říkám - do PP je nijak příliš dávat nechci, protože výrazný upgrade, který chci vyžaduje asi 32 a to nedám. Kamikadzi lvl3 mám, bez toho se snad žít ani nedá :). A ty bych právě chtěl nějak použít (ideálně rozumně).
     
  6. Bambino

    Bambino User

    poslechni dobrou radu a udelej si 31 sb v pp a možno ješte jednu hi tech halu a tu petku si dovibav nebo kliče ke koristi dokup nebo do upgradu pres akci když bude.nebo co teda driv?kup si rovno mega urka a porad bude malo.;)
     
  7. Ja osobne byt tebou bych zacal stavet zety,mas tam sanci na havoc (20% dmg.se hodi) logdisky na studijaky a klice od beden z kterych ti muze taky lecos vypadnout. A ty zety te stejne neminou pokud chces neceho dosahnout.
     
  8. raikou243

    raikou243 User

    Na to mi Urko stačit nebude

    Ohledně stavění Zety - to by šlo! Rád bych si ozkoušel nějaké nové GG, mám hotovou pouze Alfu, betu, deltu a Lambada (gamma postavená, jenže jsem u VK a nějak se mi do toho nechce :) )

    Tak jo, asi to nějak rozhodím mezi PETa a GG. Nějaké jiné návrhy (PP už prosím ne, 31 SB prostě neudělám, dk za pochopení)
     
  9. raikou243 Být tebou bych urko do bran necpal, EE nasbíráš i na paládku. Spíš bych ti doporučil koupit ty mechanismy do peta, a investovat do profilu pilota, nebo koupit hangár a třeba vydražit Aegis.
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    a co kdybys dokoupil potřebný mechanismy do peta( doporučuju kupovat jen úroveň 3, obzvlášť co se dosahu týče- sběrač kořisti a surovin, aby ti pak pet nelítal 4 cm od lodě) a zbytek U dát na upgrady, třeba až bude akce.

    A pokud každý den nemáš na účtě půl mega U, tak zkus zatím upgradovat jen to vybavení, který ti zůstane, takže raketomet, lf4 a irisky (samozřejme ty pak musíš pečlivě hlídat). LF3 později stejně vymeníš za LF4 a kdyby náhodou, byly v budoucnosti nový elitní štíty, tak abys teď za ně nevyhazoval U, no a kdyby nebyly, tak je vždycky můžeš dodělat.
     
  11. mistrv

    mistrv User

    1. Já být tebou tak koupím do peta Sběrač, Kami, Opravu lodě vše lvl3. Mám zkušenosti že když dáš do petky radary tak se stává že když naletí na box a v dosahu je další tak mezi nimi začne NĚKDY létat a neví který si vybrat a docela mě to na tom i štvalo. (létám na boxíkách už 6 měsíců tak vím) = zbytečně utracené U. Radary jen na lokalizátor.
    2. Dále když máš 8 letounů tak co zkusit zeus akci? padá tam teda jak zeus tak apis a poměrně se i stává že nějaká ta lf-4.
    3. SB? Nekupovat. Log. ti budou padat ze zety, a tam si ty SB naženeš.
    • 2 a 3 můžeš dělat najednou a to z těch Zet, ale 300.000 U nebo kolik to může být je nic na Zety, to si jich moc neuděláš.
    Po tom co budeš mít 10 letounů a hávoky bych tebou začal upgradovat -

    • Upgrady bych dělal až budeš mít 10 letounů a všechny najednou - 1. letouny , 2. 15 štítů 3. lf-4 podle serveru kde jsou potřeba a kde ne.
    Po upgradech ti budou chybět lf-4
    • Doporučuji bedny, kašli na nějaké brány (120k 130k epsilonka někdy i víc a ani tu LF-4 nemusíš dostat). Když máš dobrej den tak při akci na LF-4 dokážeš najít za těch 130k 2/3 lf4 ale někdy taky nic :)

    Pokuď máš čas na hraní a baví tě to tak doporučuji koupit 2x na boxíky + uspořádat si na to postupně PP a vlétnout na boxíky. Nejlepší způsob vydělávání, za 2,5 měsíce 20 štítu z 0 na 16 a to jsem chodil pořád hrávat něco jiného protože to není nic pro mě ale stálo to za to.

    Slevák + prémko? URČITĚ! Ušetříš na všem uridia. Já bez sleváku ani nelétám to prostě nejde.

    není to přímo jak máš utratit částku co jsi napsal nahoře ale ten postup jsem už pár krát opakoval a vždy to bylo zatím takhle nejlepší.
     
  12. raikou243

    raikou243 User

    No, tohle je asi tak nejrozumnější. Kamikazi lv3 mám, ostatní dokoupím. Zbytek Uridia si asi nechám, prozatím budu sbírat palladium. Ty LF-4 snad naženu a půjde to. Díky moc, klidně to už zamkněte.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    ja ti poradim, investuje do bodov vyskumu, 25 bodov je dost malo

    dalej stavat brany je celkovo za U vyhodnejsie ako sa piplat s tisicami EE, hlavne pri 30% zlave

    a uvedom si ze tu zlavu budes mat 2 mesiace, cize za ten cas mozes zarobit aj milion U v pohode...

    dalej zeta nieje zly napad, dobra odmena a sanca na havoc

    ale ak sa das na zety ver ze to bude dlha cesta a na jej konci su len dizajny havoc ktore pridavaju len 10% na lasery, ale iba na lasery v stihackach...cize velke navysenie dmg necakaj

    osobne by som sa pustil do upgradu stihaciek iris
    na maxime ma 1 stiha 6% dmg a 15% stitu, co je docela dobre :) ak vyuzijes 30% zlavu a v piatok hodinovu akciu na upgrade, budes mat na upgrady zlavu 55% a to je dost vela :)
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak tedy na žádost autora klidně uzamykám. Přeji příjemnou hru :) LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.