nejrychlejsí výdělky uru a kreditů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 29/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pidlo

    pidlo User

    dlouho jsem tu nebyl a přemýslím kde nejlíp vydělávat uru a kredit jsem lvl 14, mám golu 7 flaxů na flaxech mám lasery 3 mám full zelený pohon a chybý mi 3 gennerátory na fialový štít kam by jste doporučili krystalony? 1.7?
     
  2. kup si premko, kami 3 a jdi dělat lowky :) třeba nemusíš dělat falcona ale za npc vevvšechvlnách je 18k u a pěkný mega kreditů :)
    a nebo si kup doubly sběrače 3, nějakou rychlou loĎ (Spearhead) ve studijních bodech si dáš ty stuďáky do těch bonusů z boxů, jdi pod mask a na 4-x sbírej třeba 5 hodin denn'E a tuším že to bylo okolo měsíce co budeš mít něco přes mega učka :)
     
  3. Možností máš hodně.Krystallony,bosse,ubery,cubikon,akce ice meteoroid,mhh,koupit zdvojovač na boxíky.
    Střílet nebo do toho vrazit nějakou tu korunu.
     
  4. Nabídnu ti cestu bez peněz. Sbírej na 5-1. EE dávej do zety, za urko našetři na druhý hangár. Z první zety pořiď peta, a sbírej dál. Protože nebudeš střílet, ze skylabu posílej promerko a našetři na dražbu citadely. Potom posílej promerko i sempr a stále sbírej, třetí hangár na aegis. Jde to stihnout za půl roku, když to budeš flákat, tak za rok. S citadelou nejlépe vyděláš kredity na výbavu, disajny a skill. Až to všechno budeš mít, začni urko dávat do zlatých beden při akci zeus. Tam je to pak o štěstí. A nakonec studijní body a upgrady.
    Pokud rád střílíš, s tvojí výbavou, točit kristallony.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Mysli ze si ma urobit full iris(8) ked bude mat full iris tak naboxikuj na par lf 3 aspon 20 a najlepsich generatorov aby si mal 15. Bud budes potom paladkovat na Zety a kluce davaj len cez lf-4 akciu alebo zeus akciu.Logdiski sa nazbieraju zo ziet a za uridko si kupis halu,peta donho si das mechanizmi na zbieranie cargo boxov ,zbieranie na suroviny,kamikaze.Alebo bude boxikovat musis na boxiki kupit spearhead na to potrebujes halu tak si ju kup.Budes musiet aj tak robit zety a ked budes full havok s dobrou vybavou tak zacni davat cubikoni,krystaloni,este mozes boxikovat a nakupuj si kluce a minaj to cez akcie na piratske bedne.Ked urobis cca 20 lf 4 mozes znova paladkovat na kappy na full hercules..Krediti nazbieras predavanim suroviniek na 5-2, zbieranim cargo boxov z cubov a nasledne predat a este na uridio toc krisi,alebo boxikuj na pvp mapach.
     
  6. vosinoha1

    vosinoha1 User

    bez peněz je nejlepší sbírat boxy na 4-x s profilem a dablem dám denně 70-100 k uri
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ako uz bolo povedane je niekolko ciest

    pre slabsie hraca je dobre byt na pvp s spearhedov a zbierat boxy s profilom a s doublom
    alebo menej vynosna alternativa palladium, ale tam treba dobry klan inak budes casto pukat

    dalej cubikony ale tam treba lepsiu vybavu, aj na uberke na npc sa da zarobit ale tak isto len s dobrou vybavou

    ak ide o Low tak tu ti neradim, bude sa rusit a solo zarabanie tam konci

    celkovo odporucam ist na pvp v masku s spearhedov a zbierat boxy, najjednoduchsie a najvynosnejsie
     
  8. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    v podstate sa stotožňujem s nazorom Oromeho, Lowka bude prerobená a aj tak na nu treba dosť dobru lod, takže to nič... paladko potrebuješ dobrý klan čo je pre flaxáča dosť ťažké zohnať, cubikony sa dajú robiť ak si na servery a vo firme v ktorej sa robia skupinovo (aspon počas poobednajšich - večerných hodín) .. ale najlepšia činnost ktorou si možeš zarabat su podla mna boxíky - stoji ťa ten baliček dvojnasobok sice 15 euro na 2 mesiace, ale oplati sa to, pretože tolko uridia čo za 2 mesiace naboxikuješ za 15 euro určite nekupiš ani cez MHH :D .. časom si boxikovanom vylepšiš profil , popripade protokoly do PET, je to fajn, ked ti z boxiku padá niekedy aj vyše 500 uridia :)
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    ja som to napisal takou skratenou verziou :)

    tiez som zacinal na pvp boxoch a kupoval balicek na boxy, zarobil som vdaka tomu miliony U, je to sice nuda ale zarobok je velmi dobry

    pre najlepsi efekt treba zbierat s spearhead, ma vysoku rychlost a supermaskovanie cize lahko uniknes lovcom

    -HeJkO33- ale s 7 flaxkami tam sotva nieco zarobi + tam treba premium,kami a istu davku sikovnosti

    a navyse uz dlho nebude, teraz cez vianoce nechcelo BP nic pridavat aby sa nieco nepokazilo, ale jak pride januar osobne si myslim ze lowka konci, celkovo co viem, zmeny v nej su uz pripravene...cize urcite by som autorovy neodporucal tuto cestu...nemyslim ze ju zvladne a aj keby pravdepodobne by bol onedlho prekvapeny ze uz tam nemoze ist
     
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  10. pidlo ale radim ti urob si full iris potrebujes to uvidis, vsetko bude lepsie ked budes mat full iris a ozaj na ktorom servery hras?
     
  11. pidlo

    pidlo User

    no jo kde na ten iris vzít a nekrást. Nechci do hry vrazit ani jednu kačku to si radší vsadím sportku.
    Pokud nevyhraju paysafe tak si uru nekoupím. takže boxíky a boxíky na uru 4.1 ideál? na 5-1 kredity?
    co se týče krystalonů ty mám na dýl celkem travají s mojí výbavou jeden kolem 3 minut. na krystalony chodím ale viděl bych je spíš na kredity než na urko.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/15
  12. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    na kristalonoch si urobiš full iris a potom bud na piratov robit ulohy, alebo pokračovat kristalony, popripade cubikony v skupinke.. urob si profil pilota a pomaličky robit ulohy na 4-5, robit brány atd
     
  13. pidlo

    pidlo User

    na kristalonech? solo? to to budu dělat do vánoc ne? Irisi se vyplatí v aukci? nebo za urku?
     
  14. pidlo první 2-3 irisy se vyplatí za urko, ten třetí je tak na hraně, ostatní už určitě dražit v aukci; kristalony můžeš dělat aji ve skupině, dokud máš slabou výbavu, tak se ti to vyplatí, ve skupině se silnějšími hráči budeš do VK házet míň munky a cena je ve dvou o něco málo větší než 50%, takže se to vyplatí.
     
  15. pidlo

    pidlo User

    Takže se nejdřív zaměřit na irisi? chybý mě 3 fialový štíty do full. nejlepší bdue mi polopaticky napsat čím začít a pěkně postupně až čím skončít .
     
    Naposledy upraveno: 1/1/15
  16. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    moja rada je taká že by si mal začať na kristalonoch popr. cubikonoch spraviť lodku do stavu - Aegis/Goliath , 8 Iris, 31 LF3, 15 pohon, 16 Bo2 štít (ten fialový) .. a potom pomaličky začať robiť UBER ukoly, galaktické brány - Kappa/Zeta na LF4/Havocy/Herculy a samozrejme postupne zlepšovat profil pilota - schopnosti aspon na 24 SB (kvantova optika II) = cca 1 mega uridia :)

    EDIT: ešte ma napadlo k tým kristalonom sa dosť hodí formácia DIAMANT, a určite aj lod AEGIS s ktorou vydržíš dlhšie v boji :) a samozrejme ak máš premium tak kupiť kamikaze lvl 3 a použivať to :)
     
  17. Najprv napíšeš "bez penez" a potom double akoby to bolo zadarmo
     
  18. pidlo

    pidlo User

    premium nemám co sem měl za quest už je dávno vyčerpaný.
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    pidlo a skylab máš postavený? Posílej promerko ze skylabu a petkou prodávej. Choď na cubiky a zkus střílet krysy nebo piráty ve skupině a plň i takto úkoly.

    Až budeš mít dostatek kreditů draž výbavu, která ti chybí. První a druhý iris kup za U, od 3. (včetně) bych doporučovala dražit. Když je akce, jako byla teď (nejblíž budou asi velikonoce) sbírej boxíky a plň úkoly.
     
  20. pidlo

    pidlo User

    peta nemám, skylab mám full no na cubi není ským věčně sem tu v pozdních hodinách a to je tu mrtvo.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.