nejrychlejsí výdělky uru a kreditů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 29/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sabotér90

    sabotér90 User

    nvm, já stále chodím na cuby, výdělek je v poměru munice : odměna nej, občas za 1 cubíka vydělám kolem 250 urka a dost keditu, stále posílám skylab (doufám, že máš double náklad), za den (pokud jsem tu hodně a daří se) vydělám urko klidně na 2 - 3 LF-3, kredity na dražbu dalších LF-3 nebo generátorů taky jsou, takhle bych začal. Potom klasické brány (alfa, a ty další jednodušší).
    Ber to pouze jako můj názor, klidně postupuj dle jiných :). Tolik urka jako sbíráním asi nezískáš, ale je z toho i dost kreditů... a to se taky hodí.
    Přeji hodně štěstí, sabotér90
     
  2. pidlo

    pidlo User

    má gola utahne 3000
     
  3. vosinoha1

    vosinoha1 User

    pan narcis ono je třeba si uvědomit co je hra za peníze U MĚ TO ZNAMENÁ kupovat urko při mhh a to já nedělám ještě sem si nic nekoupil když nebudu počítat jeden koupenej 50 % boster na čest za 50 kč dabl mě stojí 365.- pravda ale dnes si tuhle částku může dovolit i náctiletej školák kdo chce může koupit dabl kdo ne bude mu to trvat déle jestli tady chce někdo něco znamenat a hru hrát tak ať si vybere jestli do toho rvát nehorázný částky nebo pomaleji s koupeným dablem a sbírat nebo nekoupit vůbec nic a ful účet mít tak za dva až tři roky možná i déle ...
     
  4. pidlo

    pidlo User

    50kč to máš 2 chleby a v dnešní době ani to ne . já do hry nevrazím ani korunu. Pokud vyhraj usoutez paysafecard což nevyhraju tak si double pořídím ale jinak ne, peněz do hry je škoda. co se týče cuby sám je nedám a když na nich někdo od nás je tak mě radši sestřelí než aby se podělil.
    ps:někdo se ptal na kterým serveru hraju - sám to nevím.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/15
  5. sabotér90

    sabotér90 User

    hraješ cz1
     
  6. pidlo dostal jsi tu spoustu nápadů, jak postupovat ve hře. Já bych se jen opakoval.
    Proč ale píšu. Nechceš do toho dát ani jednu Kč a přesto chceš hrát.
    Podstatné je to, aby tě hra bavila a ty jsi se nechal jí bavit. Každému vyhovuje jiný sytém hraní, někdo rád sbírá, někdo střílí NPC, někdo je rád za lovce. Takže si najdi systém, který ti sedne, dej se dohromady s nějakým klanem a užívej si to.
    Ale jestli chceš být za každou cenu, co nejdříve dobře vybaven a rovnat se s hráči, kteří do toho investují korunky a mít z toho nervy, že se nedaří a že tě pořád někdo střílí, tak je lepší to nehrát a jít ven s kámoši....:)
     
  7. pidlo

    pidlo User

    jak ríkás radsi nehrát než se trápit takovou hrou clověk si nevidělá bud ho sřílí vllastní firma nebo machři s elitkou. takže se tu ani vidělat nedá at se snažím sebe víc. prostě poctiví začátečníci se tu prostě nechytí.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/15
  8. Korben

    Korben User

    pidlo Táto hra je o prežití. Ak chceš niečo dosiahnuť, tak sa musíš snažiť a ide to aj bez platenia. Všetci sme začínali, všetkých nás zostreľovali eliťaci. Ak lietam po mapách, tak nepozerám na to či je niekto začiatočník alebo eliťák, jednoducho vidím červený nápis a útočím. O tom je táto hra. Ak na to nemáš, tak to nehraj.
    Píšem ti to otvorene , bez okolkov a tak to je. Kto neznesie zostrel a nedokáže sa prebojovať a nájsť si spôsob na prežitie, tak ten v tejto hre neobstojí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. pidlo

    pidlo User

    moje nejčastější situace rubu krisu 5 minut chybý mu troška hp někdo přiletí sundá mě raketou za 35k a pak si ho na pár ran do sosá a já mám 0kreditů.

    Takže zpátky k tématu kde vydělat kredity na dražbu a uru na hangár abych se vyhnul hráčum. abych mohl sednout na leona a zbírat z leonem uru na 1-2 a 1-3? nebo máte jiné alternativy? solo a rychle. jak bude aspon full lf3 tak to půjde borec má ful liris a full lf3 a jednoho krisu x1 a raketama 2026 dává za 40 sekund toho bych chtěl docílit dřív pro mě solo nemají smysl.

    když je tu polomrtvo chodím boxíkovat na 4.1 je to sice kolikrát už nuda ale lepší než nic.
    hraji převážně v noci . a nebo brzo ráno.
    dá se s mojí výbavou gola už lvl 15 1iris 15x lf3, 13x fialovej štít dá se s takovou sestavou udělat zeta?
     
    Naposledy upraveno: 5/1/15
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Zetu úplně v pohodě. Jinak co se týče toho výdělku, kristalloni pro tebe nejsou ideální volba. V podstatě můžeš buď sbírat - jak píšeš PvP, nebo případně palladium (teď si nejsem jistý zda tě to tam s lvl 15 pustí). Pokud tě to nebaví a jde ti o kredity (na dražbu) a nebaví tě, že tě furt sundavaj, tak moc nehraj a posílej si promerium ze skylabu a to prodávej. Budeš-li to dělat pravidelně, docela rychle získáš dost kreditů.

    Pak ještě doporučuji plnit některé denní mise. Při tom lze i vydělat tak, že budeš např létat na x-2 (je tam teploměr, takže nepřátelští lovci by tě neměli zaskočit), střílet malé NPC a sbírat boxy. Není to takové terno, ale zas je to zábavnější než čistý sběr.
     
  11. pidlo, otevři si profil na fóru a já ti napíšu, kde se dá v klidu střílet :D, aniž bys byl věčně dole. A zeta se s tím dá udělat naprosto lehce. Já je dělám i se sperheadem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. pidlo

    pidlo User

    Na pala pustí ale tam se nechytám ani v noci. denní questy dělám. Já hraju převážně v noci kdy je klidnějc. Ale zase nevydržím na pvp třeba 4 hodiny v kuse ale tu hodku hodku a půl vydržím 10 až 15k uru když je štěstí když je smůla tak 7 až 10k ale jde to. Pak jdu chvilku třeba krysi ale lepší by bylo kdybych na krysi našel druhýho šlo by to lépe. až bude mít bratr opravené pc tak se mi bude hrát zase lépe. Nějakou pomoc už mám slíbenou ale to zas přes den když tu moc nebývám.
    cruentaultionem jak?
     
    Naposledy upraveno: 4/1/15
  13. Pidlo, klikni na můj tag pod fotkou a pak profilová stránka a tam mi napiš, odpovím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    pidlo Toč kristalonov pri porte, tam máš šancu na to že ťa vlastný nezostrelí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Mukuč

    Mukuč User

    Nejlepší a nejrychlejší je low s kami 3 a premkem. Ani nemusíš dostřílet všechny npc mužeš se nechat zabít z pulky a skočit znovu. Vždycky si nasbírej tak 1-3 vlny a s plným hp a štítem se zastav a dej kami. Takhle to vychází přibližně 20k uri za 40-50 minut, záleží na tom jak trefíš kami a jak moc se ti rozuteknou. Falcona ani neaktivuj ;)
    --------------------------------
    Boxíkování je bezpěčnější ale já osobně dýl jak pul hodiny boxíkovat nedokážu :D Nejčastěji jdu někam mimo porty a stanici na 4-1, zapnu peta a já dělám něco jinýho nebo u kompu vubec nejsem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/15
  16. Korben

    Korben User

    Mukuč Nepíš viac príspevkov pod seba ale používaj možnosť upraviť svoj príspevok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. pidlo

    pidlo User

    nemám peta, a ani premko a nehodlám premko kupovat.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/15
  18. pidlo

    pidlo User

    tak sgen bo2 fialový štít už full do první utočné konfi mi zbývají 4x lf 3 do lodě de to dobře poměrně sem to osolil co ty lf3 co se nevydražili šli za uru.
    2 konfi mám lodku full lf3
    Pokud to takhle půjde dobře dál myslím si že budu mt 3 irise a full lf3 před zetou. rad sem už dostal hodně. ale ještě se zeptám aegise spíš za uru nebo zkusit dražit? jeden borec napsal že uru na něj dělal 28 dní proto se ptám.
     
  19. nevím, za kolik se aegis draží na cz1...to víš lépe sám, ale pokud to je něco mezi 500-600miliony kreditů, tak bych šporoval kredo. přeci jen těch 250k uri je lepší investovat do klíčů na sběr zlatých beden....pokud to je ale přes miliardu, tak bych koupil aegis za uri.....prostě si porovnej, jak rychle vyděláš 10mil kreda v porovnání se 4k uri. mám takový pocit, že při posílání skylabu budeš mít rychleji to kredo.
     
  20. pidlo

    pidlo User

    ten aegis podle toho v kolik viděl jsem v noci za 400000000 ale ted je za 900000000 tak za hodinku sem schpnej boxíkováním dát 10k uru to je takový průměr co sem spočítal. na krystalonech dám za hodku 4 až 5 mega kreditů a to ani kolikrát ne páč se schovávám lovcům.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.