nejrychlejsí výdělky uru a kreditů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 29/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. musíš se podívat do historie aukce, za kolik se skutečně vydraží.
    podle toho co píšeš, tak ti udělám takové porovnání a sám se rozhodni.
    předpoklady: nemáš premko, beru horší varianty, hraješ pravidelně 1hod. denně v průměru a podle toho jsou další hodntoy průměrovány

    výdělek kredo: skylab denně cca. 6mega kreda (2x sypeš po 6 hodinách, když používáš gola) a 4mega denně za VK, tj. celkem 10Mega denně
    výdělek uri: 10k denně

    koupě aegis
    aukce :cca. 750mil., tj. 750 / 10 = 75 dní (varianta 30mega denně 750 / 30 = 25 dní)
    obchod: 250k uri, tj. 250 / 10 = 25 dní

    takže přes uri jsi 3x rychlejší, pokud beru v úvahu čísla, která jsi poskytl
    variantu 30mega jsem dal, aby jsi tušil, kde se to lomí ve prospěch kreda. pokud jsi schopen nahrát 30 a více mega denně, tak to kup za kredo, pokud jsi schopen nahrát max. 20mil. kreda za den, tak to kup za uri a pokud to bude někde mezi, tak to nechám volbu na tobě....:)...samozřejmě pokud je aukce aegise levnější, tak se posunuje i hranice limitu pro koupi s kredem.
     
    Cruenta†Ultionem a AnonymouS- tohle ocenili.
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    pidlo cena aegis cez tyzden je vzdy nizsia nez konecna, posledne minuty aukcie tam padaju rozhodujuce sumy
    teraz sledujem ze aegis chodia okolo 650mega az 1 miliardu, ale je to velmi odlisne napriec servermi

    celkovo ak si schopny dat 10k U na boxoch za hodku tak urcite rychlejsie zarobis U nez K, celkovo ja som nikdy nevedel zarabat rychlejsie kredity nez U, vzdy som len drazil po dlhom case za K co sa mi nahromadilo na konte

    »†prchlik†« ti dal dobry priklad, ono vzdy ak setris na niaku vec tak U povacsinou zarobis rychlejsie
    ono je len otazka ci to chces kupit za U, U mozes investovat do inych veci a neskor aegis vydrazit za kredity

    je to na tebe
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 12denys12

    12denys12 User

    Pidlo , jak jsem si pročítal tohle vlákno , tak jsem zjistil , že dos-ti zmatkuješ :D ... Jednou píšeš , tvé rozdílné výdělky denní K ,U ..to nechápu , ale to je jedno ....
    Taky se připojím s jednou radou...nejsi lovec tak ti poradím tohle
    1. konfa - bojovka , komplet bez pohonů , jen se štíty ....
    2. full elit pohony + promerkem vylepsene ...
    + Když tě honí elita a letíš k portu tak kličkuj a házej emp pulsy .. a pokud ten co tě bude lovit bude rychlejší, nebo pomalu stejně rychlý jako ty tak až budeš u portu rychle přepni na bojovou konfu se štítama :) mnohdy ti to zachrání krk :)
     
  4. pidlo

    pidlo User

    1 konfu má bez pohonů tam jsou jen štíty. fialové full. v druhém konfu mám pohony a v letounech štíty pohony už mám taky elitky full. raketa pld 8 mi dost zachránila krk několikrát. někdy se ale lovcům nevyhneš když tě sundají na ranu.
    emp pulsy nemám. až budu mít druhýho irise tak budu hlavně kreditovat na irise. ted ještě došetřím uru na irise to půjde.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Případně jestli máš, tak teď ty zimní rakety, jak zmrazí na 2s jsou výtečné k útěku. Když to stihneš hodit a nepřítel není vega a nestihne rychle reagovat EMP nebo tím zrychlovadlem, máš únik skoro jistý.
     
  6. pidlo

    pidlo User

    nemám ani jeden mrazák. na první konfi mi do lodě chybý 3 lf3 do full
    Já ted mám vplánu full lf 3 a ted dodělám zítra bych měl mít druhýho irise mezi vyděláváním na dražbu 3 irise budu šetřit na peta, pak hangár full iris a pak aegisku
    až budu mít druhýho irise a full lf3 tak boxíkovat na pvp chodit moc nebudu abych co nejvíc a nejdřív našetřil na full iris
    nechci se do aegisky hnát zbytečně předčasně. do druhýho hangáru bych nacpal druhou golu na prodeje at nemusím zatím furt cestovat. zatím než třeba bude ta aegiska.
    Gol mám ve skladě jaksi 5. tehdám sem je dražil kolem kk asi před rokem netušil jsem ještě že se opravuje zadara, tak jsem chtěl mít zásobu. ted už jak čtu lze mít ve skladu jen jednu lodku.
    pokud nikdo nemá žádnou jinou alternativu na výdělky řekl bych že zodpovězeno dostatečně všem díky moc za rady.

    ale dozbírám si na pvp ee na zetu
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  7. Opakuji, ale jak si psal, že jsi tu když je tu mrtvo tak bych toho využil na boxíky na PVP
     
  8. Zafod

    Zafod User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru však to také píše:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. pidlo

    pidlo User

    jj využívám noci na boxi. ted šetřím na pvp na petku pak půjde hangár už mám 4 irise.
    snad se do pátku podaří dostavit ta zeta.
     
  10. pidlo

    pidlo User

    co vše bych měl mít abych dal sám cubi?
     
  11. pidlo full iris lf3 zopar lf4 seprom a aegisku a možno aj apis aspoň
     
  12. pidlo

    pidlo User

    seprom jen do raket stačí ne?
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Nestačí, lepší je ho mít i v laserech. Vždyť ti přidává 60% dmg. A nezapomeň si něco nechávat do gen. štítů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -xghost-

    -xghost- User

    pidlo: Pokud hodně hraješ a obzvlášť střílíš (řádově v hodinách denně), bude pro tebe seprom v laserech luxus a občas ho budeš muset nahradit promeriem (skylab nestíhá). Pokud hraješ méně (v průměru tak do té hoďky denně), což znamená, že uděláš denní misi, akční mise, pokud zrovna nějaké jsou a sem tam si jdeš zalovit, nebo udělat bránu, lze mít seprom v laserech stále (samozřejmě musíš posílat skylab - nesmí ti tam unikat přeplňováním). V raketách a štítech je seprom samozřejmostí pořád.
     
  15. pidlo

    pidlo User

    akční mise to neznám. věčně tam žádné nemám. seprák par knějak natahám ale 3000 sepráku v laserech to je hned pryč.
     
  16. pidlo, akční mise například běžely celý prosinec, každý den dvě úlohy.
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    No seprák musíš trochu šetřit. Jedno poslání fakt moc dlouho nevydrží. Mě to vychází, protože mě hra samotná už moc nebaví, takže většinu dnů jen pošlu, kouknu na denní misi a pokud není na skoky nebo opravovací kupóny, tak ji udělám. Teď o Vánocích mi seprom v laserech pěkně klesal. Jinak sleduj fórum a akční mise ti neutečou - ne že by to bylo nějaké terno, ale mívají dobrý poměr odměna/čas.
     
  18. pidlo

    pidlo User

    není pro mě na dmg na rychlejsí zisky lepší než diamant formace hvězda?
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    pidlo Hviezda nieje moc uzitocna formacia, ja mam kupenych 6 formacii: srdce,diamant,noznice,falter,netopier a chevron.
    To su premna skutocne uzitocne veci, ostatne formacie sa podla mna neoplatia.

    Hviezdu teraz urcite nekupuj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. pidlo

    pidlo User

    takže na výdělky radši diamant? chevron netopier falter takový tu nemám na výber.?
     
  21. Kubino

    Kubino Guest

    Falter je bariérna formace, netopier je dostupný len počas akcie ako halloween a ak ho BP dá do obchodu a chevron je klín. Popisky nájdeš v príslušnom FAQ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.