Nejsem cizinec

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Nomi261, 21/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nomi261

    Nomi261 User

    je touž týden co mi to začlo bláznit nejdřív mě to nutilo xkrát souhlasit s nesmyslem a ted mi to zase nutí se učit myslím si že je to portugalsky i když mám nastavenou češtinu. co stím?? Děkuji
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  2. *brutus*

    *brutus* User

    Nomi261 ahoj nic,je to problém ve hře,vydrž než to opraví
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  3. Nomi261 je to problém ve hře, každý ho má :(:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jaký problém? Pokud nemáš česky jazyk tak se loguj z českých serverů na globalní, chyba je u tebe.Mě Čeština jde, vypni si VPN nebo proxy a na startovací stránce máš na výběr jazyky
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechceš to trochu i upřesnit? Polovina hráčů to, co popisuješ nezná a druhá polovina těch věcí co jsi zde popsal, tak ani nemá?
    P.S. As jsem cizinec.
    Je rozdíl mezi jazykem hry a jazykem ve hře a vzhledem k problémům s hrou, bych asi v této době nějaký jazyk ani raději neřešil.
    Sice opravy chyb v popisech některých chyb a až na některé vyjímky(třeba popis osmia na mapě v české verzi) jim docela jde.;)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. co tu řešíte, hra má jazyk takový jaký je. Řešit jazyk.
    Radši budu mít hru v japonštině, ale hlavně ať funguje :rolleyes::rolleyes:

    ₩ΞЖ_βĻѾИƉ[NĐ] jo jsi borec, pobavil jsi :D:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. proč bych vás měl bavit? Ať si z toho veme kdo chce co chce :) neb... si tu můžete skuhrat jak chcete. Když se snažíte připojit z dovolené nebo přes VPN tak se nedivte, já jsem domlouval pouze lidem kteří mají alespoň zakladní vzdělaní :D:D
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. *brutus*

    *brutus* User

    ₩ΞЖ_βĻѾИƉ[NĐ] z čeho konkrétně jsi usoudil že lidi hrají z dovolené?Já osobně hraji stále z čech a u některých misí mám překlady v cizí řeči,poradíš mi prosím co s tím,protože jsem z toho zoufalý a ty jelikož máš patent na rozum tak čekám že mi problém vyřešíš:D:D:D:D
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  10. Zdrojové příkazy nesovisí s češtinou ani s bulharštinou, to se musíš zeptat jinde :D:D
     
  11. ₩ΞЖ_βĻѾИƉ[NĐ] poradíš mi jak se mám připojit z lodi nebo z letadla o_Oo_Oo_O.
    Je vidět, že jsi se zkoušel připojovat všude :D:D. I v ložnici snad :D:D:D
    Takže se připojím i na střeše jo :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.
    Jak si to dokázal, můžeš dát sem návod začátečníkům :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  12. Nomi261

    Nomi261 User

    Ted už se ani nepřipojím škoda
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. coroner

    coroner User

    již to frčí, pojďme bojovat třeba proti npc a 404:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).