Několik nápadů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =[ussleonov]=, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tak co? :DDD

  1. 1-ano

    100.0%
  2. 1-ne

    75.0%
  3. 2-ano

    100.0%
  4. 2-ne

    75.0%
  5. 3-ano

    100.0%
  6. 3-ne

    75.0%
  7. 4-ano

    100.0%
  8. 4-ne

    75.0%
  9. 5-ano

    100.0%
  10. 5-ne

    75.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, jak jste si určitě všimli, tak na CZ1 zářím pod jménem streuner.
    Rád bych připoměl několik faktů a také navrhl spoustu nových věcí. Protože, se smí přispívat jen jednou za dva týdny shrnul bych své nápady do jednoho vlákna.
    Na =[ussvoyager]= mám sice ban na forum do 20.3, ale je za prvé 16.3, a za druhé na tom účtu už nehraju (kdyby někdo učet chtěl, řekněte, dám vám ho zadara) Takže jen Adminy prosím aby nedělali LOCK ani BAN, vím že to je takové obcházení ale jsou to jen 4 dny... Buďte lidi... A navíc jsem to měl v hlavě dost dlouhou dobu, tak asi takhle... Děkuji Adminům zato že si to přečetli, a nedali mi BAN, jestli že mi ban dali, tak už vážně nevím co to je za praktiky, ale rozhodně to od nich není pěkné :D, když se tu někdo snaží. Jo a píšu to už půl hodiny... Zbívá mi už jen půl hodiny hraní :(....

    Nápad č.1 ---Vylepšení Aukcí - STOP farmerům a parazitům, kteří parazitují na aukcích a vydělávají si tak miliony denně---

    Chtěl bych připomenout, že spousta hráčů draží například AIM-02 za 10k kreditů a pak jej prodá za 500k kreditů. Můj návrh je, že každá věc v aukci by měla minimální příhozovou částku (Že nemůžete přihodit na AIM-02 jen 10k ale musíte dát minimálně 510k), tím by se zabránilo dalším případným parizitům vydělávat na systému.

    Výhody pro hráče: Už žádní farmeři, tudíž hráči si bodou rovni.
    Výhody pro BP: Spousta lidí si ulehčovalo práci tím, že farmeřilo, a poté dražilo LF3 a goliath za závratné sumy. Tudíž výhoda pro BP...

    Dopad: Žádný

    Nevýhody pro hráče: Nevýhoda ledatak pro FARMERY :)
    Nevýhody pro BP: Jen to programování

    Nápad č.2 ---Design pro Leonov---

    Design pro leonov by byl myslím vítanou věcí, přecijen leonov je za U a většina elitních lodí nají spoustu designů. Bylo by dobré zmínit pár, které by byly docela přínosné

    design 1: Lion (nemusí být, je to jen návrh)
    Barva: ŽLUTÁ
    Přínosy: +15% ke všem způsobeným škodám

    Cena: V kreditech levnější verze (pouze 10% DMG (Lion X-1) 780k kreditů,
    V uridiu (Lion X-2 15% DMG) 20k U...

    Design 2: Arrow
    Barva: ZELENÁ
    Přínosy: Tvé rakety budou způsobovat o 20% větší škody.

    Cena: V kreditech (Arrow A-1 10%) 780k kreditů, V uridiu (20%) 20k U

    Designy by byly dražitelné, a časem by mohly přibýt nové ;)

    Výhody pro hráče: Rozšíření dosavadních možností
    Výhody pro BP: Větší Spokojenost hráčů

    Dopad: Malý - Střední

    Nevýhody pro hráče: Řekl bych že žádné ;)
    Nevýhody pro BP: Další kopa programování

    Nápad č.3: ---Výroba Elitních raket---

    Výroba elitních raket, by byla jednoduchá a schématická.
    Stačí jediné: Šutr a Raketa nižšího typu.

    R-310 na PLT-2026 (není elitní)
    Potřeba k výrobě: 1 R-310, 1 Prometid
    PLT-2026 na PLT-2021
    Potřeba k výrobě: 1 PLT-2026, 4 xenomit, 1 Promerium
    PLT-2021 na PLT-3030
    Potřeba k výrobě (5 ks): 5 PLT-2021, 1 seprom

    Raketa do raketometu UBR-100
    Potřeba k výrobě (2 ks): 2 ECO-10, 2 SAR-01, 1 PLT-3030, 35 xenomit, 1 seprom

    Výroba UBR by byla dražší, ale myslím že nápad by uvítalo spoustu hráčů

    Výhody pro Hráče: Rozšíření možností, když zmeškáš akci, jednoduše si UBR vyrobíš... A jako klan co by 8 členů najednou na Elite gola, je po něm, 40 raket UBR-100, nevydrží nikdo...
    Výhody pro BP: ANO-NE, větší spokojenost hráčů

    Dopad na HRU: Extrémní

    Nevýhody pro Hráče: Hodně nevýhod, jedna z nich je, že by pak měl každý UBR
    Nevýhody pro BP: Programování, možná nespokojenost slabších hráčů

    Nápad č.4: ---Tržiště---

    Tržiště by bylo místo, kde by se mohly nabízet různé věci, za stanovenou cenu. Tedy hráč by nabídl zboží, například 100 sepromu, poté by zadal cenu za jeden kus, a nechal by jej rozprodat, dále by stanovil jestli chce zaplatit v Uridiu nebo Kreditech. Je to způsob možného farmení, proto by byl omezen přístup od 10. levelu a 1 jednoho odehraného měsíce (od data založení účtu)... Můžete nabídnout naprosto vše co chcete, dokonce i neprodejný xenomit :)

    Výhody pro hráče: Obrovské možnosti...
    Výhody pro BP: Zaručená spokojenost hráčů...

    Dopad na hru: Střední-Extrémní

    Nevýhody pro hráče: ---
    Nevýhody pro BP: Programování

    Nápad č.5: ---Navrácení lodí Yammato a Defcom---

    Navrhuji aby se defcom a yammato vrátil do hry,( je to velice podivné ale včera jsem potkal loď Defcom (i při pozvání byla loď defcom) menoval se honza nebo co... Je na CZ1 a je MMO, tak na to dyštak jukněte ;) )

    Víte, ono by to bylo pro začínající lepší...

    Výhody pro hráče: Konečně se vrátily oblíbené lodě
    Výhody pro BP: Zaručená spokojenost

    Dopad na Hru: Střední

    Nevýhody pro hráče: ---
    Nevýhody pro BP: Vytáhnutí defcomu a yammatu z archivu :D

    Nápad č.6: ---Děkuji vám ;)---

    Hlasujte pro každý nápad zvlášť, Označení bude 1,2,3,4,5 a bude moci volit buď ano či ne...
     
  2. Zafod

    Zafod User

  3. Drift1

    Drift1 User

    Tak to je fakt...já už se ztratil i prvního odstavce a cesta zpět na židly doma byla dlouhá.:D:D..jedno mne pobavilo...výroba raket..PLT-2026 na PLT-2021....já mám tolik xenomitu že by jsem s ním mohl otevřít továrnu na výrobu jaderných zbraní.:D:D..Zafe...nabízím polovinu akcii na výrobu tak ber je to výhodnější než virtuální měna.:D....
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Vzhľadom na neprehľadnosť a zle nastavenú anketu uzamykám a dávam možnosť autorovi spraviť návrh znovu, avšak poriadne ho premyslieť. Hneď v bode 1 vidím závisť, že niekto dokáže niečo čo autor nie. Takto si zarába každý flaxáč a aj ja som to robil, čo je na zarábaní v aukcií zlé? Je to moja šikovnosť, že niečo kúpim lacno a predám draho, je to základ podnikania v dnešnom svete ;)

    Ďalšie návrhy tu už sú alebo nabádajú ku krokom späť, čo si hra nemôže dovoliť.

    Btw. Drift1 pobavil ako vždy, rátaj s mojim kontraktom na zbrane :D


    Link tu je ako to má vyzerať takže LOCK + archivované z dôvodu možnosti vytvoriť novú tému
     
  5. Korben

    Korben User

    Ani si ďalší návrh nepodávaj, na tento účet na fóre opäť dostávaš ban pre porušenie pravidiel fóra.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.