Nelze se mi přihlásit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Morce98, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Morce98

    Morce98 User

    Zdravím všechny adminy a hráče,
    potřeboval bych poradit. Nelze se mi přihlásit na účet. Po pokusu o přihlášení se mi nic neodepíše (např. špatné heslo nebo nick). Napadlo mě ještě, že bych dostal ban za více účtů z IP, ale na mou IP je zaregistrován jen můj účet, bráchy, kámošů a účty, od kterých nevíme e-mail (nevíme název nebo heslo). Jedině se mi ukáže toto:
    https://lh3.googleusercontent.com/AvlLnPuwgZPJJb7SJn8WMOOnmprqTMWT1cOM-6WQaWY=w1008-h567-no (je to obrázek)
    Pomůžete/poradíte mi?
    --------------------------
    Jo a ještě nelze se přihlásit ani bráchovi (stejná IP).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/14
  2. Korben

    Korben User

    Morce98 Ban na účet si musíš riešiť na podpore hry.
     
  3. Morce98

    Morce98 User

    Děkuji a k forumláři, nepochopil jsem kolonku s ID, jak ji zjistit/získat?
     
  4. -kosicek-

    -kosicek- User

    :D ID si musíš někde uložit zapsat nebo tak, právě kdyby se ti s učtem něco stalo ..píše se to tu každej den :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Morce98 ID k účtu by si mal mať zapísané, ak nevieš ID , tak napíš BIG číslo , ak si na účet posielal SMS.
     
  6. Morce98

    Morce98 User

    Žádnou SMS jsem neposílal, kam co napsat?
     
  7. -kosicek-

    -kosicek- User

    Jo a ještě mě napadlo to že zkus se přihlásit --> například na google si dáš vyhledat Darkorbit a tam si klikneš na odkaz na stránku a tam zkusíš zadat to meno a heslo mě se todle párkrát taky stalo jestli myslíme to samí a todle mi pomohlo :D
    Zkus to a uvidíš ...a ohledně "kam co napsat" tak to sis měl někam uložit to ID aby si pak mohl poslat na podporu něco :D tákže když to nějak získáš tak si to ID zapiš když ne ..tak si to pamatuj do budoucna jako odstrašující příklad :)

    Edit:Ehm..bylo by dobré zapsat si to v elektronické podobě např na gmailu do ukolů :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Morce98Ak nevieš svoje ID a ani BIG číslo, tak ti asi na podpore nikto neodpovie. Bez ID tvoj účet nenájdu.
     
  9. Morce98

    Morce98 User

    Nikde jsem nečetl, že bych si měl ID někam zapsat a o tomto fóru jsem se dozvěděl dnes. Celkem by mě zajímalo, za co mám ban, když jsem nic neprovedl (hrál jsem fér a slušně).
     
  10. Jinak moje id je
    [​IMG] 95562138

    Jsem brácha Morce98 a mám ten samý problém
     
  11. -kosicek-

    -kosicek- User

    Kdyby si měl ban tak by se ti to tam snad mělo napsat..a tobě se tam nic nepíše jak si říkal ... zkoušel si to přes ten jinej odkaz ? A když se tam nic nepíše tak se to jen nějak "urazilo a po raním restartu se tam třeba dostaneš :) :D

    Edit : .... -.-
     
  12. Morce98

    Morce98 User

    Nic mi to nepíše a přes jiné odkazy nejde.
     
  13. -kosicek-

    -kosicek- User

    No tak počkej do raního restartu ...nic vím mě už nenapadá
     
  14. Morce98

    Morce98 User

    Ok, zatím děkuji
     
  15. Korben

    Korben User

    -=[Lukas_1111]=- Keď vieš ID tak si napíš na podporu.

    -kosicek- Tu sa bude jednať z najväčšou pravdepodobnosťou o ban na účet. Tak že ranný reštart určite nepomôže.
     
  16. -kosicek-

    -kosicek- User

    Ale vždyt sou 2 ? to by znamenalo IP ban na učty a ne ban na jeden učet ne ? :D Teda pokud to není jeden a ten samí člověk ... :D
     
  17. Korben

    Korben User

    -kosicek- zbytočne riešiš to o čom nič nevieš. O žiadny IP ban sa nejedná.
     
  18. Morce98

    Morce98 User

    Bratr je zabanován za pushing taktiku, ale já nevím.
    Každopádně svoji ID nezjistím, takže bohužel si počkám, dokud budu mít přístup. Můžete toto téma zamknout, děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/14
  19. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.