Nelze se nalogovat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AlgerAfíf, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

  2. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Nejde načíst herní mapa.
    Server cz2
    OS: Win7 (64bit)
    Verze 33.0.1750.154 m
    Google Chrome je aktuální.
    Flash - You have version 12,0,0,77 installed

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/3/14
  3. Korben

    Korben User

    AlgerAfíf tie obrázky si oprav, nič nieje vidieť.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    AlgerAfíf si ma presviedčal, že si v PC javu nemal t.j. nemali tam byť aké zvyšky súborov, ale v poriadku hlavne že si problém vyriešil :)

    Ak sa ti mapa nedočíta, úložisko FP máš nastavené?
    [​IMG]
     
  5. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    no já ten problem nevyřešil, jen ten že jsem nainstaloval Javu a to je vše, a na mapu se dostat stále nemůžu
     
  6. Mám stejný problém. Načítání se zastaví tak jako v tom screenu (příspěvek #20).

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Prohlížeč: Google Chrome, Verze 33.0.1750.154 m (bitovou architekturu jsem nenašel ani podle návodu)
    OS: Win 7

    Kdyby tu těch obrázků bylo moc, informujte mě které můžu smazat.
    ------------------------------------------------
    Dodatek: Je možné že problém bude ve flashplayeru. Mám problém i s videem na youtube, ale pokud se nepletu, FP bych měl mít aktuální.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/14
  7. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    taky mi blbou videa na youtube, konkretně načítání, intenet mám celkem dobrý, jenže jsou tam asi nějake výpadky, a ten FP jsem už zkoušel xkrát přeinstalovat, ale nepomůže to
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Ak ti nejdú v poriadku ani videá bude niekde problém.

    Skús nejaký schopný prehliadač, chrome mal v minulosti problémy s FP.

    Alebo si prečítaj Flash player Google Chrome 23.08.2013.
     
  9. I to jsem zkoušel. Nepomáhá to. Myslel jsem spíš jestli není chyba na straně FP (tím myslím ne jen FP v mém počítači, ale obecně). Pak by nezbývalo než čekat na další update.
     
  10. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    zkoušel jsem maxthon, firefox, operu ale nic. A ten pepper flash jsem měl deaktivovaný už hodně dlouho.
    No asi budeme muset čekat na další update
     
    Naposledy upraveno: 26/3/14
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som sa na mapu dostal bez problémov takže chybu v FP globálne nehľadajte.

    Btw. skúste aj iný server.
     
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Píš do témy Diskusia- nový systém úloh.
     
  13. Zkoušel jsem i jiný server. Nejprve CZ 3 kde jsem už měl účet na kterém prakticky vůbec nehraju a pak jsem si zkoušel i založit nový na GE 2, ale nepomohlo to. Chyba ve FP nebude globální, ale minimálně já a autor tohoto vlákna musíme mít stejný problém. Tak co mají naše počítače společného? Napadá mě jedině nějaký virus, ale nedávno jsem spouštěl test po restartu.
     
  14. martin144

    martin144 User

    hele resetni modem internetu a pokud máš wifi tak i svůj přijimac . přesně takoveto problémy mývám i já a toto pomáhá
     
  15. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    dík za radu, už jsem to zkoušel, ale mě nic nepomáhá
    A virusem asi podle mě ne, taky jsem dělal test po restartu -> nic, pak uplný test systemu a taky to nic nenašlo
     
  16. Nakonec mi ruply nervy a vyřešil jsem to úplnou re-instalací windows (obnovení továrního nastavení). Všechno se zdá být normálně fungující, ale asi bude existovat i méně drastické řešení. Návrat do bodu obnovy mi z nějakého důvodu nefungoval, ale doporučuji zkusit nejdřív to, než to budete re-instalovat celý.
     
  17. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    obnovu jsem zkoušel taky a brzo reinstalovat taky budu, a už jsem o tom i přemýšlel :D, jinak při obnovení tovární dat je zapotřebí disk s windows 7 ?
     
  18. Ne není. Stačí jít do "Ovládacích panely > Systém a zabezpečení > Obnovit počítač do dřívějšího bodu"
    a tam rozkliknout "Rozšířené možnosti obnovení". Tam dáš "Vrátit počítač do výrobního stavu". Mělo by ti to nabídnout i zálohování. Pokud máš kam (třeba exterák), tak si to klidně radši zálohuj.
     
  19. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    A jaký operační systém máte ? Já mám win7 a tam to najít nemůžu.
     
  20. Polopaticky a obrázkově:
    [​IMG]
    Ten obrázek by se hodilo asi trochu zmenšit, ale já nevím jak (aby šel zase zvětšit při čtení). Link by byl mnohem skladnější, ale linky by se tu používat neměli, pokud vím.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.