nelze se prihlasit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 3/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    [​IMG]67622488 cz-2 opet se nelze prihlasit cca 20minut portoval jsem se a od te doby opet nefunkcni hra.co s tim prosim je!!! dik za info


    vse jsem provedl dle napsanych rad a oporuceni a stejne to nelze se prihlasit na herni mapu!!!
     
    Naposledy upraveno: 3/9/18
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Děkuji Cruenta za odkazy, autoru doporučím si vložená témata projít, najdeš v nich rady jak pomoci výkonu hry a řešení obecných problémů s připojením. Otestoval jsem cz2 a přihlášení funguje, portování také, ostatní hráče jsem rovněž potkal, čiže to vypadá spíše na individuální problém. Pokud ani po provedení doporušených kroků a ranním restartu hra nepůjde, dej nám prosím vědět.
     
  3. pionyr66

    pionyr66 User

    vse jsem provedl dle napsanych rad a doporuceni a stejne to nelze se prihlasit na herni mapu!!! na jiny ucet co mam na cz-2 se prihlasim uplne normalne tak proc se nemohu prihlasit na tento ucet a navic kdyz si kazdy mesic platim BP premium
     
    Naposledy upraveno: 3/9/18
  4. ako vidím niesom sám čo stým mám problém mňa niekto zase zostrelil na uberke a ako som dal opraviť odvtedy to nejde ....
    -----------
    Marvine spravil som všetko vytvoril som si aj nový účet na cz 2 a tam sa viem prihlásiť aj na mapu takže u mňa v pc problém asi nieje len tomto účte to nejde nechápem či je tam niečo zaseknuté alebo čo .... Keďže sa už pár hodín len Vytváří spojení...
    [​IMG] 62331317
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/9/18
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 zkus počkat na ten ranní restart. Pokud ani to nepomůže, napiš na podporu a zkus požádat ať tě přehodí na jinou mapu, to by mohlo teoreticky tento problém vyřešit.
     
  6. Teraz som sa prihlásil a už som sa nalogoval takže asi nejaký zásek keďže asi pomohol ten reštart ráno .... lenže je to dosť nepríjemné takéto záseky keďže tam má človek prémko a slevák
     
  7. Forkys

    Forkys User

    Vzhledem k delsi neaktivite v tomto tematu, je jiz zrejmne problem s prihlasovanim vyresen. Uzaviram.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.