Nelze se připojit do hry(test server 2)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem small-fighter, 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj chtěl jsem vyzkoušet tu noovou loď na testu ale nějak mi v tom brání fakt že se nemůžu připojit do hry.(prej nejsem na domovske stanici ). koukal sem se přes klan a jsem v bráně beta.
    ID 165095372 server: test2
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    small-fighter Tak to dopada ked lezete do bran na testovaciom serveri. Tam sa maju testovat novinky a nie robit brany. Potom po vypnuti serveru vznikaju taketo problemy.

    Kazdopadne s test serverom ti nepomozeme, je tam vela chyb a nie je urceny na bezne hranie a podpora nebude riesit ucty z testu. Do buducna mozes vyskusat maximalne cleaner, zmenit prehliadace a podobne.
     
  3. samuel

    samuel User

    Ja od testovania ocakavam nasledovne:
    Ako sa dana zmena paci hracom.
    Vyhladanie maximalneho poctu chyb.

    Prostredie snad nespada do testovania?
    Neviem preco je to vytykane hracom ze vojdu do brany. Testovanie nie je o tom ze zapnem si lod preletim sa jednou mapou a hotovo. Testovanie ma zahrnut co najviac beznych situacii ktore produkuju uzivatelia. Ci snad nemoze nastat situacia ze lod v urcitej brane bude vykazovat chyby?

    Myslim ze problem je niekde inde a to ze vela hracov ma zaujem sa dostat na ten server a mnohi namaju sancu. Netreba hladat chybu v tom ako stravia cas hraci na testovacom serveri to nikto nikdy nezmeni ale treba nasadit viac testovacich serverov pripadne ak bigpoint nechce testovat zmeny v branach nech sa nezobrazuju na mapach.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    samuel Stale zastavam to, ze v brane sa nemusi nic testovat, ak s nou novinka priamo nesuvisi a tato snou teda rozhodne nesuvisi.

    Test server je na testovanie, no velmi lahko tam mozu nastat chyba a tym, ze si tam tocite brany pre zabavu to len zhorsujete. Osobne by som GG uplne na teste zakazal, no to je vsetko len na BP.

    Mozes skusat maximalne rady ohladom udrzby, pripadne skusit prelogovat hangara a podobne. No za tu chvilocku co je test otvoreny ti ucet asi sotva niekto spojazdni, kedze nejde o beznu hru.

    A ak nic nepomoze, zaloz si proste novy ucet na test serveri. Na testovanie sa mozes prihlasit predsa na uplne novom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.