Nelze spustit hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mimusa03, 29/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mimusa03

    mimusa03 User

    Chtěl bych se zeptat, co mám dělat když mi nejde spustit hra. Píše mi to navazování spojení a dál mě to nepustí. Prostě to pořád navazuje spojení a nic.
     
  2. Borat

    Borat User

    Na akom servery hras? Skúsil si precistit pc?
     
  3. mimusa03

    mimusa03 User

    CZ3. Pc jsem nečistil, ale nevím kde by měl být problém s pc.


    https://ctrlv.cz/LSSd

    Tady jsem skončil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/17
  4. Borat

    Borat User

    No skús použiť CCleaner a pokiaľ by bolo možné skús použiť aj iný prehliadač. Problémy ohľadom tohoto zatiaľ nikto ešte nehlásil iba bol od pár hráčov hláseny problem, že sa im nešlo prihlásiť na hlavnú stránku.
     
  5. mimusa03

    mimusa03 User

    Zkusil jsem přejít z google chrome na operu. PC jsem pročistil Clean Masterem ale zkusím i CC.


    Tak ani po CC cleaneru se nic neděje.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/17
  6. Borat

    Borat User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Jak píše Borat...vyzkoušet všechny možné prohlížeče,pročistit PC...pak cookies a Cash..a všechny mezidata.. :)
     
  8. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    mimusa03 ,
    Určitě bych vyzkoušel jiný prohlížeč, některé aktualizace browserů jsou né vždy funkční a obsahují chyby, které se pak projevují například zrovna nefunkčností hry ;-) Dále tu psal kolega pročištění PC (cash a cokies), být Tebou, určitě bych vše prošel a zkontroloval, zda-li je vše v pořádku ;-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.