Chyby nemam opravneni psat zde na foru do sekce problemy s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M.I.Z.E.R.A, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mam zavazny problem s platbou kdy z uctu byli strhnuty penize ale zbozi nedorazilo a zrejme to ani vas system nevy protoze payment podpora mi pise ze bylo pripsano v poradku ale neprisel za prve ani email o te platbe od vas a za druhe ten bonusovy balicek co sem objednaval mam porad do stejne doby jako pred objednanim ale o co de ze mi nejde psat do sekce plateb a nejak vas kontaktovat a obracet se kvuli dvoum stovkam na policii se mi nechce a payment podpora mi pise ze vsechno je v poradku ale ta si to furt asi plete s platbou z druheho dne
     
  2. Korben

    Korben User

    Problém s platbou, musíš riešiť buď na platobnej, alebo na hernej podpore. Na fóre tvoje platby nikto nevidí.
     
  3. takze se numusim obracet jen na platebni podporu? díky

    napsal sem to na problemy se hrou



    díky za rychlou reakci zbozi bylo pripsano hned po zalozeni ticketu do 3hodin a jeste mi nestihli ani odpovedet
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    M.I.Z.E.R.A Neplatil si nahodou bankovym prevodom? Tam chvilu trva nez sa ti herne predmety pripisu.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    M.I.Z.E.R.A Neplatil si nahodou bankovym prevodom? Tam chvilu trva nez sa ti herne predmety pripisu.
     
  6. platím Trustpay to je neco jako prevod ale platba probiha okamzite pomoci prostrednika asi

    obvikle mi to pripise okamzite jenze se mi nepovedlo platbu nasmerovat zpet na obchodnika na potvrzeni ze platba je v poradku odhaduju to na chybu systemu v te platbe a nevim na jake strane

    a taky v tu dobu kdy sme platbu posilali tak najprve naskocilo eeror oknou v prohlizeci a potom se to samo za sekundu bez naseho pricineni samo presmerovalo na zaplaceni coz sme ucinily ale ten den takhle blblo mi i nacitani stranky darkorbitu a nevím co to bylo kod chyby sem nezaregistroval
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.