Nemohu se dostat do vybavení v hangáru.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ibekaros, 7/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ibekaros

    Ibekaros User

    Zdravím, už od včerejška se potýkám s chybou. Čekal jsem na restart, ale zlobí to dále, tak se obracím na vás. Jde o to, že se vůbec nedostanu do vybavení. Hangár mi klasicky naskočí, lodě můžu vybírat, ale nemohu se dostat do vybavení. Hlásí mi to : CHYBA! Vyskytla se neznámá chyba. Obnov stránku vybavení kliknutím na tlačítko Restart. Jen tlačítko restart tu není, pouze Neustart. Nevíte co s tím, abych mohl měnit konfigurace? Děkuji.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  2. Ahoj,já mám taky tento problém :-(
     
  3. Korben

    Korben User

    Vypíš sem svoje aktuálne verzie javy a flash playeru , tak isto aj typ prehliadača.
    Osobne mi hra išla úplne bez problémov, tak isto aj hlavná stránka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Prohlížeč Win7 Ultimate ,flash player verze 15.0.0.189,Java 8.0.250,vyčištěné pc,zkoušela jsem i jiné prohlížeče si nainstalovat,ale bohužel.Používám Mozillu běžně a bez problému jinak.
     
  5. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ibekaros

    Ibekaros User

    zkoušel jsem jak explorer, tak i google chrome. Na obojím stejná chyba. Hra běží v pohodě, hlavní stránka taky, jen se nemohu dostat do vybavení a tím pádem si nemohu předělat konfi. Java 8 Update 25 (8.0.250), flash player 15 (15.0.0.189)
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak šup ID sem

    Edit: Skúste znova premazať cache prehliadača a skúste či vám už hangár funguje. Ak nie tak poprosím ID.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ID 30043010
     
  9. Korben

    Korben User

    *Łαđy♥Кucį* dopísal som edit :)

    Edit: Skúste znova premazať cache prehliadača a skúste či vám už hangár funguje. Ak nie tak poprosím ID.
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  10. Ahoj, také se již druhý den nemohu dostat do hangáru, psal sem podpoře a ta mě odkazuje na vás, pc pročištěný, vše aktualizováno, zásuvné moduly ok, flash i Java aktuální několik čištění ccleaner a pak restart, zkouška 4 prohlížečů a stále mi to při načítání hází tabulku vyskytla se neznámá chyba restartování načtení a pořád se to opakuje do kola, podporu sem upozornil že potřebuji zkontrolovat letouny a popřípadě opravit, také nemohu upravovat loď a to je hodně špatné.
    [​IMG]33005717
    cz1
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/11/14
  11. Korbene,děkuji za pomoc,ale stale to nejde,nemohu ten hangár otevřít a hlásí stejnou chybu,zkoušela jsem jít na druhý učet,ale tam je vše v pořádku,hangar bez problému otevřu.
    [​IMG] 30043010
    Globalni Evropa 2
     
  12. Ibekaros

    Ibekaros User

    stále nic :(
    [​IMG]162135296
    Česko 3
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak že takto, na probléme pracujú a práve kvôli tomu by malo byť zapnuté nepoškodzovanie letounu aby ste náhodou o letouny neprišli. Tak že vás poprosím o trpezlivosť.
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  14. -CONFORT-

    -CONFORT- User

    Ahoj, mam uplně ten stejný problém jako všichni ostatní tady několikrát promazaný cache + restart PC a tak dále a stále nic..
    ID : 67426404
    Server : CZ2
    předem děkuji za opravu a nepoškozování letounů
     
  15. Korben

    Korben User

    Zatiaľ nieje potrebné sem ďalej písať že to niekomu nefunguje. Ak budeme potrebovať nejaké údaje , dáme vedieť.

    Ďakujem.
    -------------------
    Edit: Tak že vraj by to malo byť v poriadku, poprosím o potvrdenie.

    Pozor ! Letouny sa už opäť poškodzujú.
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  16. Korbene,je to v pořádku a ještě jednou děkuji za ochotu a kladné vyřízení :p Snad to jde i ostatním :)
     
  17. Ibekaros

    Ibekaros User

    Jupí, už mi to funguje :) děkuji :)
     
  18. Me to fungovalo i vcera, to je divny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Imperátor[CZ1] mne rovněž vše fungovalo jak má, kde se stala u některých chyba, nevím. Důležité je že už to má zase jít jak má. :)
    Prosím ještě ing.†ЯΩTNΛK†21 a -CONFORT- o potvrzení že je vše v pořádku.
     
  20. -CONFORT-

    -CONFORT- User

    Omlouvám se, fórum hry moc nenavštěěvuji , ale mohu potvrdit, že se mi to spustilo společně s ostatními v podobný čas, takže děkuji za kladné vyřízení:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.