Chyby Nemohu se přihlásit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FuFuPříšerka, 22/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den stále se nemohu přihlásit do hry , už je to asi 3tí den . Primárně hraji na CZ3 ale když se slučovali servery a CZ3 nešla tak jsem si říkal že si zahraju zatím jinde a ono stejně nic . A teď nemůžu nijak přepnout server. co s tím ?

    screen : https://ctrlv.cz/PuhG

    ID : 97915473
    herní nick na cz3 : JRX_≈Daniel≈
     
    Naposledy upraveno: 22/9/18
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    pokud se přihlásíš během slučování na jiný účet, tak se po skončení spojení z něj nedostaneš a zasekneš se tam. Napiš prosím na podporu hry a požádej o přehozeni na servr CZ3.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Děkuju moc už jsem to pořešil s podporou a jede mi to :)
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  4. -ark47-

    -ark47- User

    Dobrý den, též by jsem se chtěl k tomuto přidat. Píši ze sekundárního účtu na který se mi jde přihlásit, ale po dlouhý době jsem začal opět hrát a nejde se mi na hlavní účet přihlásit. Píše mi to toto:
    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.

    Tak jsem se chtěl též zeptat, co a jak by jsem s tím měl dělat.

    Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/18
    jan42 tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    FuFuPříšerka, je dobře, že se problém podařilo vyřešit a je to v pořádku. :) Přeji hodně úspěchů ve hře.

    -ark47-, pravděpodobně jsi také přešel na jiný účet a po skončení spojení se ti účet zasekl. Budeš muset napsat na podporu hry a požádat o přehození na servr, na kterém běžně hraješ.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -ark47-

    -ark47- User

    Dobře mockrát děkuji. Už jsem napsal taky na podporu, tak snad se to nějak vyřeší. :)
     
  7. Alyctro

    Alyctro User

    ahojte, už nvm do ktoreho vlakna písat , bo už nvm kde je sever , raz pisem problem v hre teraz sem bo to mi už neukazuje(ani reakciu som nikde nevidel na to co som pisal :)
    ciže znova : ) . 16*30 cca // robil som zetu v predposlednej vlne odislo spojenie , potom po 3 min som sa navela nalogoval , vyleteli na mna 2 strunery a bolo po zete xD
    okrem toho je problem sa nalogovat vseobecne, a okrem toho neslo vobec strielat . vsetci sa na vsetko stazuju ,ani sa necudujem , tiež si dam pauzu od tohoto ,bo to nejde , moderatori su už tiež podraždení z toho . jasne,, spajenie serverov je velka vec ,velky zasah ,že budu problemy, to bolo jasne ,ale uprimne ?? potesili by nejake kompenzacie od BP bo tot odradí vela hracov vratane mna :)
     
    -baghira2-, jan42 a leosacek tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    Alyctro, ano, spojení servrů není jednoduchá záležitost, z toho plynou tyto problémy. Vydrž, vydrž...;)

    Hráči odesláni na podporu hry, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.