Chyby Nemozem sa pripojit do herneho klienta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry vecer chcem sa opytat ci sa neda nieco spravit z tym ze sa mi neda napojit do klienta na mojom ucte. Ide mi na malom ucte aj kazdemu ide a aj dokonca sa mi da pripojit na ine servery z uctu ale jednoducho ma nepusti do hry na ucte.

    Inak prepacte ze vas ustavicne otravujem :)

    Server CZ2
    [​IMG]99809543
    Nick Ģσттı★不36™

    Dakujem ak este nieco treba napisem..
     
  2. Borat

    Borat User

  3. Borat

    Borat User

  4. No Borat funguje mi na tom istom prehliadaci iny server aj na tom istom ucte a na malom ucte mi ide tiez cz2 ... :) takze neviem a ano mam aktualne vsetko
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Skočil si do UBA arény? Kde sa nachádza tvoja loď pozri cez hangár. Ak áno, musíš si napísať na podporu aby ťa vytiahli
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
  6. keby som si prehodil hangar aktivny ? Lebo ja som myslim skocil do uby ale neslo mi menit formacie tak som restartoval hru a nenapojilo tusim... ale neni som si isty pozrem to
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] Boli hlasene iste problemy v UBA. Ak sa tam zaseknes, sam sa odtial uz asi nedostanes. Musis si napisat na podporu a oni ta prehodia na inu mapu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.