Nemoznost poslat mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Archa, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Archa

    Archa User

    Zpráva nebyla odeslána: Na levelu 20 smíš uživatelům, kteří nenáleží k tvým kontaktům nebo k tvému klanu, odeslat maximálně 20 zpráv(y) v rozmezí 24 hodin.

    Lenze ja som nikomu mimo kontakty alebo clenom klanu mail nepisal, tak co s tym je?

    Je to chyba?

    Vdaka za riesenie.
     
  2. Korben

    Korben User

    Sráva nemusela byť odoslaná preto , lebo pravdepodobne hráča nemáš medzi kontaktami a on môže mať povolené prijímanie správ len od priateľov.
     
  3. Archa

    Archa User

    Prepac, ale tomu nerozumiem, lebo chybova hlaska mi oznamila, ze som prekrocil pocet odoslanych sprav, nie ze dotycneho nemam medzi kontaktami - to po prve.
    Po druhe - ak ho nemam medzi kontaktami, dam si ho vyhladat podla nicku, objavi sa mi zelena kvacka a tym padom adresata to naslo, takze spravu mu mozem poslat - napriek tomu ta chybova hlaska.
    Po tretie - ziadny e-mailovy system na celom svete nefunguje tak, ze ked dotycneho nemam medzi kontaktami, tak on mne alebo ja jemu nemozem poslat spravu! Kam by sme v tejto elektronickej dobe dosli, keby slo posielat spravy iba ludom, ktorych mas medzi kontaktami? Ako by si tie kontakty asi tak ziskal?

    Takze spravanie mailoveho systemu povazujem nadalej za chybne - ak dotycneho nemam medzi kontaktami, system mi musi umoznit poslat 20 takych mailov v rozsahu 24 hodin, okrem neobmedzeneho poctu mailov tym, ktorych medzi kontaktami mam.

    Skutocne by som nielen ja ocenil, keby toto bolo dalej posunute ako chyba fungovania systemu mailov.

    Dakujem za vsetkych hracov.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak za prvé, takto sa rozprávaj s niekým iným nie s nami, tento tón doporučujem na fóre nepoužívať ;)

    Kolega ti len uviedol prípad kedy tieto hlášky píše, to, že tomu tak skutočne je bohužiaľ my ako moderátori neovplyvníme.

    V dnešnej dobe komunikácie možno ide komunikovať štýlom "každý s každým" avšak v hre má každý hráč možnosť nastaviť si prijímanie správ a to z 3 možností (všetci / priatelia / nikto). Osobne mám nastavené nikto, t.j. aj keby si v akomkoľvek storočí mail mi nenapíšeš :) Preto ak to má tak nastavené aj adresát, nenapíšeš mu správu. Ak má nastavené "priatelia", musí ťa mať v priateľoch.

    Doporučujem si prečítať príslušné FAQ.
     
  5. Archa

    Archa User

    Kubino, pisal som slusne, tam mi nic nevycitaj.
    Ide mi o to, ze je potrebne oznamit do BP, ze hlasky ktore tam su nezodpovedaju skutocnosti a treba to opravit ... tot vsjo.

    Ak ma teda dotycny nastavene iba priatelia, nech system toto oznami odosielatelovi, ak ma nastavene nikto, tak nech system napise hlasku napr. Adresat neprijima maily od nikoho. Ja nevidim problem v tom, aby to bolo opravene.
    Vdaka za pochopenie.
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Zatím tato "chyba" jak píšeš, se ukázala jen u tebe.Zkoušel si to ještě jednou,jestli se ti to opakuje?
    Jinak jak psla kolega,někdo má prostě přijímání zpráv zrušeno,tudíž mu nepošleš nic.Mně osobně se stalo,že jsem x krát opisoval kod,aby se mi zpráva odeslala v domění,že jsem kod špatně opsal,ale chyba byla na straně příjemce,neměl zájem o jakoukoli poštu.
    Jinak,máš ještě nějaké otázky?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.