Nemožnost přihlásit se na účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem krystofDO, 7/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krystofDO

    krystofDO User

    Dobrý den,

    Píšu zde z nově založeného účtu, jelikož na hlavní se nejde přihlásit.

    Situace se má takto, po dlouhé době jsem si zase zkusil darkorbit (GE1) a řekl jsem si, že si koupím pár klíčů a sesbírám nějáké bedny, koupil jsem tedy uridium a slevák. Jak hraju tak najednou vidím, že mám účet i na CZ2 a CZ3. Podíval jsem se tedy na CZ2, vše v pořádku, ale jak jsem zapl CZ3, tak mi to vyhodilo okno, že nemám oprávnění se na tuto stránku přihlásit. No a v tuto chvíli začal nastávat problém, pátral jsem po fóru a vidím, že se mám obrátit na podporu, ale nikde jsem si nezapsal moje ID a když jsem pak ještě hledal v emailu, jestli tam náhodou není, tak jsem přišel na to, že ten slevák se po týdnu obnovuje a teď nemám možnost to jakkoliv vypnout a opravdu nechci aby se mi peníze strhávaly z účtu.

    Tudíž můj dotaz zní: Co mám v tuto chvíli udělat a na koho se obrátit ?
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Možno by pomohlo ID transakcie z nákupu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. krystofDO

    krystofDO User

    Možná ano, jelikož jsem si ID nikde neuložil, tak nevím jak jim prokázat účet, můžu jim poslat ID transakcí z emailu, poslat jim zprávu z emailu na který jsem registrovaný, jakékoliv podrobnosti ohledně účtu, ale tady je asi nejdůležitěší to ID hráče. Ještě jsem si včera dělal screenshot, když mi z bedničky padl sentinel, ale to je v herním okně, kde není ID.
     
    Naposledy upraveno: 7/10/18
  4. Arya

    Arya User

    Napiš na podporu, popiš jim problém a požádej o přehození na svůj server. Zároveň tam dodej herní nick, profil pilota a BIG číslo a řiď se pokyny, které ti napíší případně dodej ostatní údaje, pokud je po tobě budou požadovat. Zda tyto údaje k vyřešení problému budou stačit, se dozvíš přímo tam. Teď ti tedy zbývá napsat na podporu a následovat jejich pokynů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. krystofDO

    krystofDO User

    Napsal jsem na podporu, BIG číslo nemám jelikož jsem neplatil pomocí mobilu, ale pomocí kreditní karty. Kdybych se už nedostal na účet tak to něják přežiju, mělo to pár irisů, ale opravdu bych nechtěl, aby se mi z účtu strhávalo za slevák, doufám, že jim bude stačit můj email a ID transakcí.

    Děkuji za odpověd.
     
  6. krystofDO

    krystofDO User

    Super, obratem vyřešeno, účet opět funkční, můžete dát LOCK
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Děkujeme za aktualizaci, přeji tedy příjemnou hru a uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.