Návrhy Nemožný prodej štítů, LF-3, protokolů, mechanismů a formací

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HɇłłBøy, 30/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete aby nebylo možné prodat dané předměty?

Anketa uzavřena 28/5/17.
  1. Ano chci

    20.0%
  2. Ne nechci

    80.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj po to co jsem si všimnul, že nelze prodat laser LF-4 nebo designy pro letoun tak mě napadlo aby se uskutečnilo to, že by se nadalo prodat generátory štítů SG3N-B02, protokoly na levelu 3, mechanismy také na levelu 3 a všech formací. Znám totiž několik hráčů kterým už někdo vyprodal účet a začínat zase od znova to je pech. Po tom co do toho většina hráčů vrazila tolik peněz. LF-4 je asi nejlepší laser ve hře a proto nejde prodat a generátor štítu SG3N-B02 je také nejlepší štít takže bych zakázal jeho prodej společně s výše uvedenými věcmi. Spoustě hráčům kterým někdo vleze na účet by to pomohlo, protože stačí chvilka o které ani nevíte a polovina inventáře je pryč takže z tohoto důvodu navrhuji tento návrh. Prosím podpořte návrh co nejvíc ať se pošle na BP a vy se tak vyhněte vyprodaným účtům.

    1. Jaká pozitiva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    2. Jaký to bude mít dopad na vyváženost hry a hratelnost.
    3. Jaká negativa z toho pro hráče/klan/BP plynou.

    1. Pro hráče - velká pozitivita
    Pro klan - žádná
    Pro BP - větší motivace hráčů
    2. Dopad na vyváženost a hratelnost hry - 100x lepší
    3. Pro hráče a klan - Žádná negativita
    Pro BP - Něco málo programování
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  2. Borat

    Borat User

    Keby nedávali údaje tretím osobám za účelom predaja nič také by sa nestalo.

    Nikto nikomu len tak nevlezie na účet.

    Ďalej lf3 a SG3N-B02 majú dosť malú hodnotu a nepatria medzi tak elitné veci aby ich predaj bol zakázaný. A ostatné veci tak isto. Všetko sa dá kúpiť v obchode tak nevidím dôvod prečo by to malo byť zakázané predať.

    No toto je len môj názor na to.
     
    Chuck, ddavidd11 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  3. Naprosto suhlasím s boratom..NIE! To ani náhodou mám tolko BO2 a LF3 že by som sa najradšej toho zbavil praveže dufam že vymyslia nejaky rozklad LF3 čo mi da nejake suroviny do montáže... A radšej keby vymyslia, aby sa dali predavať okrasné dizajny na stihačky a na PETa pretože ich mám viac než dosť.. Keby to vymyslia tak, aby sa dalo predavať a keď budem mať 10 už sa nedá a PET dajú sa predať dokým nebudem mať iba 1 dizajn toho istého druhu...
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    HɇłłBøy, účet mám od roku 2010 a ešte mi nezmizla ani ihla. Čím to asi bude? Asi to je preto, že heslo neviem ani ja a tak si stále posielam nové. :D :D
     
    Cruenta†Ultionem a Borat tohle ocenili.
  5. Aha no tak vidím, že jsem to psal asi zbytečně... Ale když se zamyslíte tak by to bylo fakt dobré podle Tebe Borat ta třetí osoba tak o to tu nejde jde spíš o to, že hackeři zasahují často a nečekaně. Nějaké prodeje tu fakt neřeším, řeším tu pouze to, že Vám to opravdu kdykoliv může nějaký hacker ze zákeřnosti vyprodat. Proto by bylo dobré aby se nedaly prodat dané předměty a ještě k tomu TOP pohony a irisy. Inventář se rozšiřuji čím víc toho máte takže LF3 by nebylo vůbec problém, štíty B02 jsou nejlepší štíty ve hře zatím, mechanismy a protokoly na lvl 3 - proč by to někdo prodával? Já si myslím osobně, že by to bylo dobré, protože jsou to tím pádem TOP mechanismy a protokoly když to má lvl 3. Formace - už jen to, že se dá formace koupit víc krát je trošku na hlavu takže bych dal pouze jednu možnou koupi + nemožnost když to tak napíšu prodat a pohony G3N-7900 tak když jsou TOP tak logicky je asi nebudu prodávat. Iris to samé není sice TOP ale nemůžete mít 10 zeus nebo apis takže doplňuje těch 16 slotů které se hodí a taky je blbost aby si někdo prodal irisy ale jestli je někdo nechce tak ať si je rupne.
    Myslím si, že návrh je super ale většina z Vás to prostě nedokázali ocenit a byli proti. :)
    Takže další téma zbytečné. Prosím uživatele Borat (S-Moderator) o uzamčení téma.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Na žiadosť autora uzatváram.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.