nenačita stranka cz3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Slotr, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr

    Slotr User

    zdravím mam problem nenačita mi stranka DO cz3 trva to vic jak 30min načteni stranky při vyměně dizingu prostě u všeho at kliknu na cokoliv tak bych se chtěl vyvyarovat *kecum* že je chyba hlašena a že je v řešení date mi vědět emailem až DO pojede na 100% email EMAIL ZMAZANÝ!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/16
  2. Slotr,smaž si ten meil,zde se osobní udaje nezveřejnují. BP nemá povinnost ti zdělovat pokaždé,když má chybu,kdy je odstraněna sleduj hru a nebo forum.
     
  3. Mne všetko ide zaujímavé asi by som odporučil ccleaner
     
  4. ●Şкyℓinę●,nějaké chyby jsou,moderátor psal,že jsou dokonce hlášené,musí se počkat,kdy se to opraví. každý nemá stejnou cestu k serverům a to je ten důvod,proč to někomu jde a někomu ne.
     
    ●Şкyℓinę● tohle ocenil(a).
  5. Slotr

    Slotr User

    na ts nas je 7 a všem 7dmi cz3 nejede takže věřim že problem nebude omě
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  7. Korben

    Korben User

    A ty si akože nejaký pán velkomožný!? Tak že si pánko namiesto zbytočných kecov, urobí všetky testy a vloží ich do témy, kde sa nahlasujú chyby a myslím to 100% vážne!

    Máme tému kde sa chyby nahlasujú.
     
    ●Şкyℓinę● tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.