Oznámení neobdržená dvojnásobná odmena z GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ANARCHY.CZE, 19/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. projel jsem si bránu zetu a dostal jsem jen původní odměnu, co mam delat ?
     
  2. Podívat se, jestli je opravdu ještě dvojnásobná odměna z GG. Poté zjistíš že už není :D Skončila o půlnoci ze soboty na neděli.
     
  3. To snaď není pravda :D v téme určenej na to je za dnešok asi 1 000 000 postov (obrazné povedané) a už sa tu vytvorilo toľko tém na to, ýe už asi 10 takých bolo LOCK :D a napriek tomu sa o tom píše ďalej :D Totálny spam
     
  4. no na hlavní stránce mam že dnes je ta akce, no tak jsem koupil urko za 1200 jen kvuli te akci abych mohl delat brány a ejhle nedostavam dvojnasobek
     
  5. Nj bolo to zavádzajúce ale akcia skončila včera o 23:59 aj keď to tam je doteraz...
     
  6. ja to chci ale nejak vyřešit podpora me poslala sem, je mi jedno že je to zavádející , proste to tam je napsane a ja kvuli tomu utratil spoustu penez
     
  7. Tak čo už... na podporu ani takéto dačo nepíš to je jasné, že ťa pošlú na fórum aby ti tu niekto odpovedal alebo dal radu. O tom fórum je... aby si sa informoval.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.