Chyby Neobdržený bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤*, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj, tuhle mi přišel mail, že si mám na DO vyzvednout odměnu.
    Kliknul jsem na to, přesměrovalo mě to, ale žádná odměna.
    ID:86080995
    Btw. přesně tohle mi to napsalo:
    Myslíš, že jsi nejlepším pilotem v galaxii?

    Pozor, pilote *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤*!
    Naši technici vybudovali na Orbitě tréninkovou arénu pro PvP duely ve snaze zjistit, kdo je nejlepším pilotem ve vesmíru, a kdo má tudíž nejlepší předpoklady pro to, stát se ochráncem naší galaxie.
    Otestuj své pilotní dovednosti v PvP soubojích jeden na jednoho proti ostatním pilotům, nebo si zatrénuj na nadcházející akci Hon na Demanery.

    [​IMG]

    Nepodceň přípravy a vyzvedni si bonusový balíček s následujícími předměty:
    • 1.000 raket PLT-2021
    • 5 EMP pulzů
    • 10 min DD-M01
    • 5.000 střel munice RSB-75
     
  2. Korben

    Korben User

    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* Problém bude asi v tom, že si na to neklikol keď ti to tuhle prišlo, ale že si na to klikol neskoro.
     
  3. Musíš komplet relogovat, tzn. i z hlavní stránky a pak se ti odměna zobrazí.. Ovšem, pokud se ti nenačetla na jiný tvůj účet.

    Edit: Korben byl rychlejší :D
     
  4. Aha, tak díky. :(
     
  5. Korben

    Korben User

    Ako vidíš, tak je viac možnosti čo sa mohlo stať. :)
    Ak ťa to prihlásilo na tvoj server a bonus sa ti nepripísal, tak je najskôr už neplatný.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.