Chyby neobdržený mechanismus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Melmen_, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _Melmen_

    _Melmen_ User

    Ahoj dnes okolo 00:30 som si kúpil do peta ´´Kombo mechanizmus opravy lode 3´´ a nič mi to nedalo, ale Uridium mi to zobralo... Chcel by som požiadať o vratenie uridia alebo danie mi tej veci.
    Ďakujem


    Prepačte že to píšem sem ale na Forume sa neviem orientovať..
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Skús počkať na ranný reštart o 05:30h. Hádam sa Ti to, už potom správne pripíše.
    Je to divné, pretože už táto chyba mala byť opravená.
    Odkaz: aktualizacia-k-1-3-2018

    Prekontroluj si ešte raz hangár a konkrétne hangár peta, či ho už tam nemáš.
    Respektíve si dokúp hocičo z hangáru a spätne pozri, či to tam už nemáš načítané.

    Lepšie poradiť, bohužiaľ neviem.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/18
  3. Arya

    Arya User

    _Melmen_ Ahoj, jdi do inventáře, vyber položku „vztahující se k P.E.T“ a podívej se jestli tam mechanismus je. Pokud ano, tak projdi všechny lodě, jestli se nenachází v některé z nich. Jinak počkej do ranního restartu.

    Téma jsem přesunula do vhodnější sekce a upravila název tématu. Vidím, že jsi tady nový, tak to si přečti Jak správně přispívat na forum ať příště víš... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tomas91

    Tomas91 User

    Tak chyba asi nieje opravena lebo mne spravilo to isté včera 2.3. o 20:22 som kúpil mechanizmus C-GM2 strhlo my to uridium a mechanizmus doteraz nemám čakal som že to opraví ranny reštart ale nič,inventár niekolko krát skontrolovaný aj počítač prečistený.
     
  5. _Melmen_

    _Melmen_ User

    Díky Arya jn na forume sa nevyznám :D. Stale nič mi neprišlo a v inej lodi by to byť nemalo pretože som to nikde nedaval ked mi to neprišlo.. mam oj obrazok že som to kupil.. [​IMG] [​IMG]
    ------
    Už to mam Diky :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/18
  6. Arya

    Arya User

    _Melmen_: Jsem moc ráda, že je to v pořádku. :)
    Jinak obrázek na forum vložíš tak, že jej nejprve nahraješ na internet a teprve potom pošleš odkaz. Přečti si Jak vložit obrázek na forum, ať příště víš, jak na to ;)

    Tomas91: Vidíš už také mechanismus v inventáři?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tomas91

    Tomas91 User

    Teraz už došiel našiel už adresáta :)
     
  8. Arya

    Arya User

    Tomas91, Tak to je dobře, že se mechanismus nakonec našel :)

    Přeji všem pěknou hru.
    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.