Neobmedzený zasobník munície

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .R1dd1ck., 28/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa vám tento návrh?

  1. Áno

    73.4%
  2. Nie

    26.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .R1dd1ck.

    .R1dd1ck. User

    Zdravím všetkých. Už dlho som premýšľal nad návrhom z hry odstrániť zásobník na laserovú muníciu a rakety. Väčšina z hráčov ma aj tak u seba z každého druhu munície po tisíce až stotisíce, takže ten ammo cap aj tak neplní účel, akurát tak zabraňuje v prípadnom zbere munície z boxov a taktiež dražby v aukcii. Munícia a rakety ktoré hráč obdrží z GG alebo materializátora, z debien a pod. sa aj tak pripíšu napriek tomu ze hráč plný sklad munície.

    Môj návrh teda spočíva v odstránení muničného skladu, taktiež budu odstránené rozširujúce extra nakoľko nebudú potrebné.

    Pozitíva:
    pre hráčov: spokojnosť
    pre klan: to isté ako pre hráčov
    pre BP: spokojnosť hráčov

    Negatíva:
    pre hráčov: žiadne
    pre klan: žiadne
    pre BP: programovanie

    Dopad na hru: úplne minimálny, ak nie žiadny.

    Svoje názory na danú tematiku uveďte v diskusii, ak s návrhom nesúhlasíte tak uveďte dôvod.

    Ďakujem.
     
  2. ono totiž to obmedzenie slúži na jednu dobrú vec. hráči s vyšším lvl boxikuju prevažne na PVP kvoli vysokemu zisku uridia a na normal mapach neboxikuju skoro vobec nakoľko trištvrtina boxikov je typu: nemohl si sebrat laserovou munici, protože tvuj nakladovy prostor je plny. a prave proto tohle zavedly. alespon vic boxiku zustane začátečníkum
     
  3. Nesúhlasím s návrhom. Nieje to vôbec logické.. Skús dať návrh napríklad, že munícia sa bude predávať a nebude sa dať maximálna kapacita skladov prevýšiť :) Ale ak chceš strielať bez zásobníka, tak to je blbosť jak mraky :D
     
    Naposledy upraveno: 28/9/14
  4. munícia sa predávať dá od dôb kedy DO začínal ;-) skús kliknúť v hangári na ikonku inventár.
     
    AnonymouS- tohle ocenil(a).
  5. mimmo

    mimmo User

    Napad dobry, ale zabudas na velke minus pre BP. Ak zbieras boxiky, mal by si neobmedzene mnozstvo municie x2 a x3, pre BP dost velka strata. Skor by som pozmenil tvoj navrh, aby sa dalo kupit vzdy dake minimalne mnozstvo municie a rakiet jedneho druhu. Napr. 10 000 municie a 1000 rakiet. Z klikania bran a zberu bedien mam dost municie, ale malo elitnej (RSB, rakety do raketometu) , tu si nemozem dokupit, kym neminiem skladve zasoby. A tu by nastupilo plus pre BP, to ze by som kupil municiu za U. Teraz si ju nemozem kupit, pretoze mi to system nedovoli, takze BP nezarobi.
     
  6. Kenny

    Kenny User

    RSB je premiová munice, lze jí koupit i když máš plný sklady.
     
  7. .R1dd1ck.

    .R1dd1ck. User

    Možno by sa dalo vymyslieť aj tak, že napr. by sa dala munícia odložiť do hangáru,odložil by si si tam muníciu ktorú by si nepotreboval, resp. iba jej časť a tým by sa ti uvoľnilo potrebné miesto v sklade. To by bolo asi lepšie riešenie.
     
  8. Určitě proti. Už tak mají boxíkáři / palládkaři miliony munice (x2 / x3 / SAB), protože jen sbírají => klikají => dělají brány.
     
  9. určite suhlasim s tymto napadom je to blbee ked sa do hangaru nezmesia ziadne municie, niektory hraci tvrdo dru doslova v tejto hre aby vysli hore a toto obmedzenie im vobec nepomaha, boxikovanie a kupovanie municie produkuje vyssiu aktivitu hracov a zaujem o tuto hru
     
    Warho18 tohle ocenil(a).
  10. Pokud jste četly smělé plány do budoucnosti od vývojářů,tak právě zrušení zásobníku munice,mají na programu,takže tento návrh bude nejspíš brzo bezpředmětný :D
     
  11. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  12. Skate

    Skate User

    Vyhovovalo by to vela hračom..mozno zvysit kapacitu niekolko nasobne ale neobmezeny municny naklad nemoze mat teoreticky ziadna lod.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Skate: Pokud se jedná o lasery, dá se říct, že jde spíše o energii a té je možno skladovat díky pokročilým technologiím prakticky neomezeně. ;)
     
  14. Skate

    Skate User

    Asi to tak bude uvadzaju baterie a tie maju urcitu kapacitu.Neobmedzene ale asi nemozeme tvrdit TRIXT kedze tu v hre mame niekolko druhov laserovej municie ktoru je mozno pouzit a mat uskladnenu ale to je uz skor na zamyslenie.Technicka vec ze laserove delo produkuje svetelny luč s niakeho zasobnika laseru pozadovaneho vykonu napr x2.
     
  15. Thymius

    Thymius User

    Já mám s tím zrušením spíš obavu o to, aby se ve velkým nezačali lidi předhánět kdo se častěji dostane na mapu ??? a tam si v boxech po 1.000 UCB-100 nahrabe víc munice :) Aby se pak NPC nezačali střílet x4 municí, když by si jí každej nahrabal po statisících :)
     
  16. Thymius
    Vzhledem k tomu,že skok na mapu ??? je čistě náhodný,může se každý předhánět jak chce.Já tam za tři roky hraní nebyl ani jednou a troufám si říct,že skáču skoro pořád...
    Navíc pochybuji,že by si tam někdo stačil nahrabat nějaké větší množství munice s hromadou uber protegitů za zadkem.

    Návrh podporuji ne proto,že chci víc munice (mám dohromady asi 7M laserů a 140k raket),ale proto,že mě neskutečně irituje ta hláška o nemožnosti dostat munici při sebrání boxíku :mad::D

    Sandy_Rivers
    Boxíkářům jejich munici nezávidím - jsou to převážně hráči,kteří opravdu jen sbírají a málokdy se hrnou do nějakého boje.A pokud budu sbírat jen občas,tolik té munice taky nenasbírám a lovit s x2 nebo x3 se opravdu nedá...:)
     
    Naposledy upraveno: 16/10/14
  17. Korben

    Korben User

    Thymius Na mape ??? , som bol 2x. Raz tam nebol ani jeden box a po druhý krát som box ani nestihol zobrať. :D
     
  18. .R1dd1ck.

    .R1dd1ck. User

    Po cca 2 mesiacoch som tu siel nakuknut ci sa tu nieco zmenilo, a nestacil som sa divit co vidim hned prva sprava, neobmedzeny zasobnik municie :D :D Som rad ze navrh presiel.
     
  19. SauronL

    SauronL User

    Nebyl to jenom tvůj nápad, kdybys sledoval ostatní fóra určitě by ses ujistil. Ale jsem rád, že patříš mezi ty kteří zalarmovali adminy tímhle návrhem :)
     
  20. Korben

    Korben User

    .R1dd1ck. Tak nemyslím že by to bolo zrovna tvojím návrhom, BP sa určite nenechá inšpirovať len jedným návrhom.

    SauronL, nikto nás nezalarmoval :)

    Neaktuálny návrh.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.