Neodbitný hráč

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 11/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepáčte,no mám problém s jedným hráčom,ktorý mi stále posiela žiadosť o priatelstvo. Už ani neviem kolko krát som zo zamietla,no nedá si povedať. Prosím je možné to nejak preveriť. Mám z toho zlý pocit. Dakujem
    hráč *.babayorqunevlat.* GE1
     
    Naposledy upraveno: 11/8/14
  2. Korben

    Korben User

  3. Ignorovať ? Ako to myslíš ?
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    V herním okně když rozklikneš kontakty,tak zkus do toho pole zadat nick a kliknout na 3. ikonu (= aktivuje ignorování zvolených pilotů a zabrání jim v tom aby tě kontaktovali).A potom ho zřejmě uvidíš v kolonce černá listina..
    Nikdy jsem to teda nezkoušela,ale myslím, že by to mohlo být ono ;)
     
  5. no ja som to vyskúšala a uvidím čo sa bude diať. dúfam že to nezabráni aj ostatným hráčom aby ma kontaktovali...pretože nerada by som mala zapnuté úplné blokovanie pozvánok :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Malo by to blokovať len daného hráča. Popíš nám prosím postup pri blokovaní. Tiež som to ešte nerobil. Pre pokoj v hre , blokujem všetko :D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Když se tam napíše ten nick a pak klikne na 3. ikonu tak to bude platit jen pro toho jednoho hráče.
    Právě jsem to zkoušela na jednom, co jsem měla v kontaktech a pak jsem nevěděla jak to dát zpátky (a že jsem se lekla..) :D
    A jde to tak, že daný hráč se zobrazí v černé lisitně a když se klikne vpravo na červený kolečko tak ignorování se zruší :)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

  9. Postupovala som tak ako ste mi poradili,avšak to by som nebola ja keby som niečo nepokazila :D a asi som to nakoniec doplietla a daný hráč sa mi nezobrazil na čiernej listine. Je ale čudné že mi zmizol z pozvánok o priatelstvo :D. No nič.Dakujem velmi pekne za pomoc a nabudúce ak mi znova pošle pozvánku,dúfam že to už nepopletiem.

    Už to mám...super...dakujem ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/14
  10. Korben

    Korben User

    Verím že raz ti to vyjde. D Návod si ulož :)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.