NEOFICIÁLNÍ ! aneb DARKORBIT ke stažení + něco o 3D verzi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Toto jsem našel několik týdnů zpět a nenapadlo mě to sem dát, ale už k tématu : Doporučuji si něco pročíst dozvíte se o novinkách a taky něco o tom že DARKORBIT pujde stáhnout a něco o 3D verzi no sami uvidíte....
    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-12
    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-29
    ...Doufám, že se toho dočkáme
    UPOZORŇUJI , že se jedná o neoficiální novinky.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Proto chodíme na anglické fórum, tady ovšem svoboda slova nevládne, slovenští administrátoři podobná témata ohodnocují, nebo banují uživatele. Držím ti palce, aby byli chápající, piš a čti anglické fórum, ale tam :D. Už takhle je skoro polovina pisatelů v tomto anglickém vlákně češi a slováci.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  3. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Tu nevládne sloboda slova ? Kde dostal niekto za toto ban ? Vieš za čo môžeš dostať ban ? To su nepravdivé informácie. Tak že čakám na tvoju odpoveď a dôkazy.

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Čo povieš keď nič také nebude ? Pokiaľ nieje nič oficiálne, tak to na OFICIÁLNOM fóre nemá čo robiť. Na inom fóre , nech si robia čo chcú.
     
  4. Belgam napsal: ne vedlo by to jen ke spekulacim a pak by bylo forum jako kdyz nekdo pustil famu o zelenych designech na letouny

    Korben napsal: Nepravdivé informácie a dohady tu nemajú čo robiť. Ty to nevidíš tak ako my a ani nevidíš ako sa tieto informácie šíria, dokonca ešte aj dnes sa nájde nejaký hráč čo ma bude presviedčať o zelených dizajnoch na letouny. Alebo ako mi jeden hráč písal že sa bude rušiť server CZ3 a čo je na tom pravda. Toto by sa rozmohlo nie len v hre , ale aj na chate.

    Marvin napsal: Jelikož toto je oficiální fórum, spekulace a domněnky tu nemají co dělat. Vždy se najde někdo, kdo je schopný každý blábol typu "jedna paní povídala" a nesmysl z videa či obrázku přetransformovat v "zaručenou informaci" a už jedou spamy s dotazy, jak v chatu, na foru, fb...

    To je ke svobodě slova na tomto fóru, Pravidla, která na anglickém fóru té samé hry neplatí, na bodování bych se musel dostat na staré forum, což mi nejde a proto, že nemám důkaz, musím se omluvit.

    Definice:
    Svoboda projevu (též svoboda slova) je svoboda vyjadřovat se bez cenzury a bez omezení. Synonymní termín svoboda vyjadřování bývá někdy používán pro indikaci, že nejde jen o svobodu projevu, ale také o svobodu informace a myšlenky přijímat, vyhledávat a rozšiřovat jakýmkoli způsobem, bez ohledu na použité prostředky. Tyto svobody jsou úzce spjaty s konceptem svobody myšlenek. V praxi není svoboda projevu v žádném státě absolutní a běžně podléhá omezením, například v případě "projevu nenávisti".

    Právo na svobodu projevu je zakotveno jako lidské právo v Článku 19 Všeobecné deklarace lidských práv a v Mezinárodním paktu o občanských a politických právech (ICCPR). ICCPR definuje právo na svobodu projevu jako "právo mít názory, a to bez překážek. Každý by měl mít právo na svobodu vyjadřování"[1][2]. Svoboda projevu je navíc zakotvena vevropských, amerických a afrických regionálních normách lidských práv.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
    Gelda tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Ja som kľudný , nikdy som nebol kľudnejší. ;)
     
  6. Omlouvám se špatně jsem to napsal ač jsem na AJ dobrý přemýšlel jsem jak to dobře přeložit a nepovedlo se , ale když si tam trochu počteš zjištíš, že už jsou nějaké věci potvrzené.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Ja keď mám mať niečo potvrdené, tak mi to musí prísť na email.
     
  8. No dobře tak to rači uzamkni.

    Děkuji.
     
  9. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem No a teraz my ukáž kde nejak porušujeme slobodu slova ? Lebo pre mňa je sloboda slova niečo iné a nepravdivé alebo nepodložené informácie niečo iné.

    Tak že kde tu dochádza k porušeniu slobody slova ?
     
  10. Vyberu ti to z mého postu přesně: "svoboda vyjadřovat se bez cenzury a bez omezení" "o svobodu informace a myšlenky přijímat, vyhledávat a rozšiřovat jakýmkoli způsobem, bez ohledu na použité prostředky"
    "právo mít názory, a to bez překážek. Každý by měl mít právo na svobodu vyjadřování"
    Pokud myslíš, že to přesně takto, jak je to podle mezinárodního práva platné v evropské unii, je i zde na na fóru, můžeš klidně spát :D.
    Spekulace, předpověď, myšlenka i nepravdivá informace je informace, stačí si přečíst ranní noviny, 90% není pravda, jenže pokud to neurazí (můžeš se soudit) tak to můžou psát.
    Můžeš být proti tomu, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je tak asi všechno, co s tím můžeš dělat.
    Já si tě osobně vážím, několikrát si mi pomohl, ale na mezinárodní právní normu si prostě svůj názor udělat nemůžeš, ta platí, jak je napsaná.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  11. baty77

    baty77 User

    MI, Korbene, mi... Jinak DO do klienta by bylo pěkně na fungi, protože jsem na EN fóru četl, jen PET má něco přes 7 GB informací... No a stahovat si browser hru, která by mi zabrala stejně místa jako některé současné špičkové FPS hry, za které dáte přes 1000 Kč - pro slováky asi 40€ (CoD:G, BF4, MoH:W apod.), by mi pravděpodobně od lagů nepomohlo -_-...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/14
  12. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Ja spávam kľudne a hlavne sa tu snažím udržať status "Oficiálne fórum" .Pokiaľ tu budem, tak na to budem dohliadať a budem to dodržiavať. Sloboda slova a sloboda prejavu tu nikdy porušené nebola.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.