Neoprávněné stopnutí herního účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***ripi.ripi***[©®], 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem se po 4 leté odmlce rozhodl, že si zkusím zahrát DarkOrbit na svém cca 5-6 let starém herním účtu na serveru cz2. Nepamatoval jsem si jméno a ani heslo, tak jsem si jej nechal zaslat na email a bez jediného problému mi přišly. Zadal jsem nové heslo, vše správně vyplnil a těšil se, že se opět ke hře vrátím... Vyplnil jsem přihlašovací údaje a zkusil se přihlásit, ale nejde to. Vždy mě to hodí zpět na přihlašovací stránku a nenapíše jakoukoliv chybu s přihlášením. Po restartu PC a promazání prohlížeče apod jsem to zkusil znovu, ale furt to nejde... Tak jsem se obrátil na podporu hry a tam jsem zjistil, že účet mi byl stopnutý z důvodu porušení VOP prodeje účtu. Nikdy jsem účet neprodával a ani ho nenabízel, pouze jednou jsem porušil pravidla VOP a to tím, že jsem použil podpůrný program, na který mi systém přišel a zabanoval mě na 1 měsíc ( tušim, že to bylo roku 2012, to se tyhle tresty dostávali a byla možnost druhé šance ). Svůj trest za použití podpůrného programu jsem si odpykal a už nikdy jsem žádný program ani nic podobného, co by bylo v rozporu s pravidly VOP nepoužil. Po odpykání 1 měsíčního trestu jsem v klidu a spokojeně hrál dál, ale potom přišly povinnosti... škola, přítelkyně, brigáda a na hru nebyl čas a ani peníze, tak jsem ze dne na den přestal hrát. Dostal jsem ban za použítí podpůrného programu, netajím se tím, byla to chyba, poučil jsem se z ní a už nikdy ho nepoužil, protože jsem měl strach, že bych o účet mohl přijít definitivně. Je opravdu velký nesmysl, že můj účet byl stopnutý trvale zrovna z tohohle důvodu, který jako jediný je naprosto nesmyslný... Pochopil bych, kdyby z použití podpůrných programů, ale za to jsem si svůj trest odpykal a už žádný podpůrný program nepoužil. Nevím, co mám dělat, jestli je nějaká možnost nebo naděje na odblokování... A možná někteří budete znát mou přezdívku, nejsem pravý ripi.ripi, ale jeho dobrý parták, když jsme spolu drandili po cz2, proto podobný nick, jako má on. :)
    Za případné rady apod děkuji, moc si toho vážím.
     
  2. Korben

    Korben User

    Stopnuté účty na fóre neriešime a ak si ho mal zablokovaný od roku 2012, tak ti ho nikto ani neodblokuje. Okrem toho, po takej dobe by bola deaktivovaná aj výbava a to ti tiež nikto neobnoví. A z podpory si určite dostal k tomu odpoveď.
     
  3. Dostal, že účet není možné odblokovat. Ale píšu to sem hlavně kvůli toho, jestli není nějaká možnost, jak ho dostat zpět, protože je to naprostý nesmysl, že byl účet stopnutý z tohohle důvodu. Od nuly se mi začínat nechce, vim jak složité bylo dostat účet jako byl tam ten na tu úroven na jaké byl. Nehledě těch x desítek tisíc korun a x tisíc nahraných hodin a těch nervů.
     
  4. Korben

    Korben User

    No nič iné ti neostáva. 4 roky, to je dosť dlhá doba.
     
  5. Samozřejmě ano je, neříkám že ne. Ale nikde není napsáno, nebo cokoliv jiného, že by se účty mazaly, neřeknu nějaké začátečnické, ale tohle byl docela slušný účet s plukovníkem. A dost do něj bylo investováno. Pokud vim, tak se účty zmražovaly a když se pak hráč chtěl opět ke hře vrátit, tak stačilo napsat na podporu a účet byl vrácen majitelovi. Alespoň takhle to fungovalo roku 2010-2015 na seafightu, kde jsem taky nějakou dobu nehrál a účet byl zmražený, ale po kontaktování podpory nebyl problém účet dostat zpět. Samozřejmě chápu, že je to jiná hra, ale pravidla jsou téměř totožná + je to také od BigPointu. Opravdu o ten účet nechci přijít ne za něco, co jsem s naprostou jistotou neudělal.
     
  6. Korben

    Korben User

    BP má právo po 4 týždňoch zmazať účet. Tu sa nič nezmrazovalo. Prečo si sa na účet nepýtal skôr? Inak ak si teda dostal rozhodnutie podpory, tak to stanovisko je konečné. Čo teda znamená, že účet ti neodblokujú a tu ti nemáme ako pomôcť.
     
  7. Měl jsem školu, dojížděl jsem, byl na intru... do toho přítelkyně, práce... na hru nezbýval čas vůbec, proto jsem přestal hrát. Pak bylo tolik starostí, že jsem si vůbec nevzpomněl na DarkOrbit.. a až ted mám volný čas, méně práce a z nudy jsem přemýšlel, co mám dělat a pak mě napadlo DO, jenže to dopadlo takhle. Mrzí mě to strašně, ten čas a dřinu už mi nikdo jak koukám nevrátí... Nejhorší je to, že si za to sám nemůžu, a těch peněz co jsem do hry investoval bych čekal, že se jen tak neztratí a bude čekat až se opět najde čas ho provětrat.
     
  8. No a co jsem to tak počítal bych ho dostal na tu úroveň na jaké byl... by mě vyšlo při MHH na nějakých +- 27000 - 30000 Kč. A to se mi opravdu už nechce vrážet do hry. Dřív byla brigáda, žádný starosti, hodně času na hraní, tak to šlo samo, ale s bytem, autem, psem a ostatními měsíčními výdeji to nedám dohromady ani za rok, ne s mým volným časem, kolik ho mám teď... a hrát to a plácat se v tom x měsíců abych si mohl dovolit nějakou lepší akci, to nemá přeci smysl.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    ***ripi.ripi***[©®]: Nevím, jakou jsi měl výbavu, ale osobně si myslím, že když člověk začne dnes, může se za dva měsíce dostat tam, kam se dřív dostával rok či dva. Navíc je docela zajímavé začít od nuly, možná zajímavější než jen tak poletovat s full účtem bez úkolů a nových výzev. Účet ti bohužel neodblokují, ale zkus si založit nový, dej tomu dva až tři týdny aktivního hraní a sám uvidíš.
     
  10. Iris máš za par supov vydrazenu, lf3, štíty a pohony tiež. CPU to isté.
    Lode tiež a potom stačí šetriť U na zetu a pri šťastí cez double gg máš za víkend full havoc, dosť munky, ld, kľúčov a kľúče na lf4 day pouzijes.

    Takže keď tak začni odznova a tých 30 000 kč ani nemusíš minúť. Stačí premko a double boxy a zľava a je to.

    A ak ti bude niekto pomáhať tak to pôjde jedna radosť.
     
  11. Aha, tak to to dřív bylo trošku složitější no... Každopádně mě odrazuje začít znovu už jenom to, že BP může stopnout účet za 4 týdny nehraní. Co když zase budu mít něco a nedostanu se sem další půl rok? Zase mi ho stopnou a já budu opět muset začít znovu? Ne díky. Končím s DO, najdu si někde něco jiného, co mě taky zabaví :) Každopádně děkuju za rady borci :)
     
  12. Nieje začo, ale môže aj nemusí stopnut. Ja som raz nehral 6 mesiacov a v pohode som sa potom prihlasil bez akejkoľvek straty a dokonca aj hodnosť mi ostala.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    ***ripi.ripi***[©®]: Osobně neznám nikoho, komu by po čtyřech týdnech smazali účet. Možná po čtyřich letech. Vím, že VOP jim to umožňují, ale naštěstí to tak nedělají. Není třeba se bát, když se k hraní nedestaneš nějaký čas. Navíc pro jistotu stačí se jednou za měsíc, dva jen přihlásit.
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Naposledy upraveno: 20/7/16
  15. TRIXT

    TRIXT User

    *Firefox1*: Jsi si jistý, že někomu smazali účet za dobu kratší, než definují VOP? Tomu se mi nechce věřit. Možná snad jen tehdy, když porušil VOP. Osobně mám účet, na kterém již dlouho nehraji. Zkusil jsem ho nalogovat po mnoha a mnoha měsících a pořád je v takovém stavu, v jakém byl. Nic nikdo nesmazal.
     
  16. Korben

    Korben User

    TRIXT, Firefox1, určite myslel účet na obrázku. Ak príde k systémovému vymazaniu účtu, tak vo väčšine prípadov je vymazaná výbava. To že máš aktívny účet na ktorom si dlho nehral, môže byť preto, že hráš na inom účte , možno v tom hrá aj rolu IP adresa, ak je na IP adrese zaznamenaná aktivita, tak účet ostáva aktívny.
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Korben ne nebyl to můj účet, nehrál jsem na něm a se mnou to nemá nic společného. Byl to účet mého kamaráda, hrál poctivě jen přestal na nějakou dobu hrát. Mám přístup k profilům mnoha hráčů (ukládám si je) a tak vidím, kdo je ještě aktivní a kdo z různých důvodů skončil. Je to různé někomu vydrží neaktivní účet dlouho beze změn jiný ne.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  18. Korben

    Korben User

    *Firefox1*, Ja som nepísal, že sa jedná o tvoj účet. Vyjadril som sa k prvej vete, ktorú napísal Trixt.
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Myšlenka IP adresy je zajímavá, museli by to mít ošetřené trochu složitěji. Předpokládám, že k účtu evidují seznam IP adres použitých v minulosti. Je možné, že pro nesmazání účtu stačí shoda s některou IP adresou, která byla použita v historii dnes aktivního účtu.

    Mě spíše překvapilo, že *Firefox1* napsal, v reakci na moji větu, že neznám nikoho, komu smazali účet po čtyřech týdnech, že on jich zná několik, kterým byl smazán i po kratší době. Jakou dobu neaktivity měl daný účet vůbec netuším, takže jsem jej asi správně nepochopil.

    Osobně si myslím, že po čtyřech týdnech nečinnosti budou mazat přednostně spíše účty, na kterých se moc nehrálo a které byly založeny na základě pozvání jiného hráče za účelem získání bonusu.
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    TRIXT Asi jsem to špatně napsal, nemyslel jsem po měsíci to určitě VOP bez příčiny nedělá, jen u některých hráčů s kterými sem byl předtím v kontaktu a vím že hráli poctivě se mi zdálo, že o to vybavení v účtu přišli dost brzy (cca 2-3měs) neaktivity.
    Jsou hráči, kteří se vrátili do hry po několika letech a mají účet nezměněn.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.