Neoprávněné stopnutí herního účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***ripi.ripi***[©®], 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No je pravda, že jsem změnil PC a i bydliště... cca 3 roky zpět no
     
  2. Altlantis

    Altlantis User

    ***ripi.ripi***[©®] 1 jsi ho použil, použiješ zas.Žádná omluva ani výmluva a tohle není.Přesně kvůli lidem jako ty šla hra do zadele...A větu typu měl to každej,nebo chtěl sem jen zkusit si ušetři..Dobře ti tak za ten účet
     
  3. Ty chytráku. Já za to trest dostal... a kdyby jsi uměl číst, tak jsem napsal, že jsem nedostal stop na účet za používání podpůrných programů, ale za to, že jsem účet prý "prodával, nabízel". Příště až budeš chytračit, tak si to 2x přečti aby jsi to pořádně pochopil a neokomentoval tu něco, čemu nerozumíš evidentně... Kdybych dostal stop na účet za používání podpůrných programů, tak neřeknu půl slova a ani sem nepíšu, ale jelikož jsem si svůj trest za to odpykal a dál ho po trestu x měsíců nepoužil a hrál si bez jakých koliv problemů dál... Ale opakuju... dostal jsem ban za něco, co jsem neudělal a tim myslím ten "prodej, nabízení" mého účtu. Proto sem píšu a hledám řešení, které není.
     
  4. Korben

    Korben User

    Riešenie je len jedno a to je, že budeš hrať od znova. Vyjadrenie z podpory si určite obdržal a tu ho nezmeníme.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.